Stará Říše 2018 - O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ

Liga: EXČR
Místo: Stará Říše
Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
Kdy: 23. 06. 2018 10:00
Kontakt:   Martin Šebesta
Telefon:  776842774

Začátek rezervace: 10. 06. 2018 20:00
Konec rezervace: 22. 06. 2018 20:00
Začátek tipování:  10. 06. 2018 20:00
Konec hlasování: 23. 06. 2018 00:00
Zadal: Honza Adamec

Kalendář: Soutěž ve formátu iCal
Určeno pro: Muži, Ženy
Zařazeno do: Požární útok

Stránky pořadatele:  http://www.sdhstararise.cz

Rezervace na soutěž

Na adrese: https://www.firesport.eu/rezervace-mista-stara-rise-9144.html



Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle okresu.
Kód pro vložení rezervace na stránky pořadatele nebo ligy, dle týmu..

Startovní listina

Muži
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Dolní Němčice JHMirek Havlík
22Sedlatice JIMartin Běhounek
33Krasonice JIRadek
44Police TRPavel
55Oponešice TRHonza Adamec
66Trnava TRHonza Adamec
77Petrovice  BTRHonza Adamec
88Velké Hoštice OPHonza Adamec
99Chářovice BNHonza Adamec
1010Bohdalín PEHonza Adamec
1111Pasohlávky BOHonza Adamec
1212Letohrad - Kunčice  BUOHonza Adamec
1313Choltice PAPořadatelé Pořadatelé
1414Chotěmice TAHonza Adamec
1515Plumlov PVHonza Adamec
1616Olešná HBHonza Adamec
1717Letohrad - Jeleni UOHonza Adamec
1818Únětice 1911 PJHonza Adamec
1919Renmotor Jinolice  RenmotorJCHonza Adamec
2020Bezděkov pod Třemšínem PBHonza Adamec
2121Mladoňovice TRHonza Adamec
2222Bašnice JCHonza Adamec
2323Nevcehle JIHonza Adamec
2424Lavičky ZRHonza Adamec
2525Drahňovice BNFilip Košata
2626Obrubce MBHonza Adamec
2727Krotějov  SportTAHonza Adamec
2828Zahorčice STHonza Adamec
2929Moravany PAHonza Adamec
3030Radostín nad Oslavou ZRHonza Adamec
3131Pšánky HKHonza Adamec
3232Zlatá Olešnice JNHonza Adamec
3333Vrchoslavice PVRadim Janečka
3434Čechtín TRŽaneta Slabá
3535Jamnice OPDominik
3636Dešná BJHAleš Coufal
3737Čikov TRHonza Adamec
3839Černín ZNJiří Veselý
3940Zderaz CCRJan Tměj
4041Hostěrádky-Rešov VYJakub Dolák
4142Novosedly STBohuslav Chval
4243Příložany TRmichal pekarek
4344Kuřim BBOJara
4445Daměnice BNMilan Koubík
4547Choltice PADavid čermák
Ženy
Poř.Start. místo Tým a jméno Tým / Závodník OkresZadal
11Skrochovice OPMišelka Volná
22Stará Říše JIHonza Adamec
33Libuň JCHonza Adamec
44Sloup PZHonza Adamec
55Dvorce TAHonza Adamec
66Olešná HBHonza Adamec
78Hrobice  ExplosiaPAHonza Adamec
89Budišov TRŽaneta Slabá
910Radonín TRViktorie Vidláková
1012Malé Hoštice OPDominik
1113Katusice MBBlanka Kuntošová
1230Petrůvky TRPavla Pěnčová


Nejlepší výsledky na soutěži

Vyberte pravidla

Ženy TOP 10

Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Košťálov SM16,3516,0216,352019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Petrůvky TR16,5316,5416,542016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Dětkovice VY16,5616,2716,562019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Petrůvky TR16,7016,6716,702017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Budišov TR16,5516,7216,722019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Jakubov u Moravských Budějovic TR16,7316,3116,732016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Nevcehle JI16,9216,3716,922015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Nevcehle JI16,9716,8716,972016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Skrochovice OP16,9816,1216,982017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Stará Říše JI16,3617,0317,032017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Nevcehle JI17,0816,6217,082013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Radíkov PR17,1116,4817,112017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Radonín TR17,1316,9917,132017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Nevcehle JI16,6317,1417,142019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Jakubov u Moravských Budějovic TR17,1716,6317,172019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Radonín TR17,2416,5217,242016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Petrůvky TR17,2517,2517,252012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Nepomuky UO17,2716,9617,272019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Stará Říše JI16,7817,2917,292019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Petrůvky TR16,5217,3517,352019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Nevcehle JI16,8517,3717,372014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Renmotor Jinolice JC17,4116,7417,412019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Benetice TR17,4116,6617,412019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Nevcehle JI16,3017,4517,452019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Benešov u Semil SM16,9517,4617,462017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Boršov JI17,4717,5117,512014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Olešná HB16,5817,5317,532019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Krásná Ves MB17,6217,5617,622017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Chrášťany LT17,6017,7917,792017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Radonín TR17,5117,8517,852019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
31.  Jindřichovice JI16,7317,9217,922015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
32.  Sloup PZ17,9417,4117,942019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
33.  Trnava TR17,9517,5117,952011/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
34.  Nevcehle JI18,0717,9918,072012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
35.  Radonín TR18,0917,9518,092011/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
36.  Mladoňovice TR18,0318,1618,162012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
37.  Olešná HB18,1618,0518,162014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
38.  Jakubov u Moravských Budějovic TR16,7018,1818,182019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
39.  Boršov JI17,8218,2218,222015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
40.  Radonín TR17,5218,2318,232014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
41.  Katusice MB18,2616,9618,262018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
42.  Radonín TR18,2717,9018,272013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
43.  Pravčice KM18,2817,0818,282019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
44.  Sedlejov JI17,4718,2918,292013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
45.  Trnava TR18,3017,6018,302015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
46.  Petrůvky TR17,4418,3318,332015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
47.  Jindřichovice JI18,2518,3418,342014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
48.  Rokytno PA17,7618,3618,362017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
49.  Radonín TR17,6718,4018,402015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
50.  Petrůvky TR17,8618,5418,542018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
51.  Mladoňovice TR18,5818,4918,582014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
52.  Sedlejov JI18,7417,7618,742016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
53.  Olešná HB16,7918,7818,782019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
54.  Boršov JI19,0218,5619,022016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
55.  Dvorce TA19,2019,1219,202017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
56.  Louňovice pod Blaníkem BN19,3216,2819,322017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
57.  Předín TR18,2819,3619,362011/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
58.  Horky TR18,9719,4319,432014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
59.  Olešná HB19,5018,2519,502016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
60.  Dlouhá Ves RK19,5216,8319,522019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
61.  Kostníky TR18,4519,5519,552019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
62.  Šašovice TR18,2519,6019,602011/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
63.  Předín TR19,7619,6219,762013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
64.  Jindřichovice JI19,8518,9719,852011/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
65.  Stará Říše JI17,8819,9619,962019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
66.  Jindřichovice JI18,1420,0020,002013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
67.  Trnava BUSTRTR20,2719,8620,272013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
68.  Meziříčko ZR20,3319,2220,332015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
69.  Mladoňovice TR20,3419,3820,342013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
70.  Sedlejov JI20,4218,0520,422014/09/06 FS útok,sklopka 2xB úzké
71.  Dvorce TA18,8820,5020,502018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
72.  Malé Hoštice OP17,6920,5220,522018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
73.  Boršov JI20,5417,8420,542011/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
74.  Boršov JI19,6320,6120,612012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
75.  Hrobice ExplosiaPA20,6118,2220,612019/06/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
76.  Sedlejov JI20,7417,9120,742011/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
77.  Sedlejov JI20,7819,2620,782015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
78.  Libuň JC20,9418,5520,942018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
79.  Budišov TR17,8720,9820,982018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
80.  Radonín TR21,0418,9921,042018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
81.  Domamil TR20,9721,3321,332019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
82.  Stará Říše JI21,4221,0221,422018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
83.  Trnava TR21,6218,9621,622013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
84.  Boršov JI21,7619,4721,762013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
85.  Mladoňovice TR22,3418,9222,342015/09/05 FS útok,sklopka 2xB úzké
86.  Nová Ves JI21,1322,4222,422011/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
87.  Olešná HB19,8022,6522,652018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
88.  Sloup PZ22,7117,1622,712018/06/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
89.  Sedlejov JI22,8620,8622,862012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
90.  Libuň JC23,7323,6823,732017/07/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
91.  Trnava TR23,9419,5823,942012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
92.  Markvartice JI21,9223,9623,962012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
93.  Předín TR24,0918,2824,092012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
94.  Nová Říše JI23,8024,1524,152016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
95.  Šašovice TR24,7118,6124,712012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
96.  Trnava BUSTRTR24,8922,9424,892012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
97.  Třebelovice TR25,6125,0925,612019/09/07 FS útok,sklopka 2xB úzké
98.  Nevcehle BJI26,4121,8126,412011/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
99.  Jakubov u Moravských Budějovic TR26,1727,4627,462013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
100.  Nová Ves JI23,0128,0428,042013/06/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
Pořadí Tým a jméno Okres LP PP Výs. čas Kdy Pravidla


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/09/10 Stará Říše, O poháe SDH Stará Říše
JOL
2012/09/15 Stará Říše, Soutěž v požárním útoku
JOL
2013/06/15 Stará Říše, Soutěž v požárním útoku
JOL
2014/09/06 Stará Říše, Soutěž v požárním útoku
JOL
2015/09/05 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše
JOL
2016/09/10 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše
JOL
2017/07/29 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2018/06/23 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/06/22 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2019/09/07 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše
JOL
Kdy Kde Liga


Soutěže

Kdy Kde Liga
2020/06/13 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/06/14 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/06/27 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/06/28 Krasonice, O pohár SDH Krasonice
EXČR
2020/07/04 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje
EXČR
2020/07/05 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/07/25 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/07/26 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/08/15 Prchalov, areál hřiště, O pohár
EXČR
2020/08/16 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ
EXČR
2020/08/29 Pšánky, O pohár Pšánky
EXČR
2020/08/30 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ
EXČR
Kdy Kde Liga