Chropyně-fotbalové hřiště 2019 - VC MHJ PR 2019 - Chropyně

Liga: Velká cena MHJ Přerov
Stránky pořadatele:  http://www.hasici-chropyne.tode.cz/
Kdy: 27. 04. 2019 10:15
Kontakt:   Sedlařík Vladislav
Telefon:  sdhchropyne@seznam.c
Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
Zadal: Vladislav Sedlařík

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Hrabůvka PR 16,78 16,72 16,78
2. Výsledek se nepočítá do ligy  Ludéřov OL 16,92 16,81 16,92
3. Výsledek se nepočítá do ligy  Plumlov PV 17,30 17,30 16,72
4. Výsledek se nepočítá do ligy  Hlinsko PR 17,66 17,66 17,64
5. Výsledek se nepočítá do ligy  Domamyslice „Dvojka“ PV 17,94 17,68 17,94
6. Výsledek se nepočítá do ligy  Zahnašovice KM 18,09 17,09 18,09
7. Výsledek se nepočítá do ligy  Lukov ZL 18,12 17,65 18,12
8.  Křenovice PR 19,49 18,47 19,49
9.  Vrchoslavice PV 19,49 18,36 19,49
10.  Císařov PR 19,57 18,20 19,57
11. Výsledek se nepočítá do ligy  Hoštice KM 19,73 18,54 19,73
12.  Polkovice PR 19,91 17,32 19,91
13.  Chropyně KM 20,03 19,32 20,03
14. Výsledek se nepočítá do ligy  Dětkovice PV 21,16 19,33 21,16
15.  Kokory PR 21,56 20,67 21,56
16.  Morkovice KM 21,76 21,04 21,76
17. Výsledek se nepočítá do ligy  Ludslavice KM 23,18 17,76 23,18
18.  Sobíšky PR 23,31 23,07 23,31
19.  Rokytnice PR 25,10 25,10 19,42
20. Výsledek se nepočítá do ligy  Radkova Lhota PR NP 17,60 NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Zahnašovice KM 16,79 16,57 16,79
2.  Dětkovice VY 17,89 17,89 17,10
3.  Morkovice KM 19,07 18,85 19,07
4.  Radkova Lhota PR 19,21 18,60 19,21
5.  Čechy PR 19,65 19,65 19,20
6.  Bílovice B PV 19,66 19,58 19,66
7.  Nětčice Ženy KM 20,42 19,53 20,42
8.  Císařov PR 20,72 20,72 20,39
9.  Počenice KM 23,71 19,18 23,71
10.  Kojetín PR 25,91 25,08 25,91
11.  Polkovice PR 26,17 26,17 19,26
12.  Tovačov PR 63,83 64,07 63,83
13.  Rokytnice PR NP - -

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zahnašovice KM14,2314,3114,312018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Hrabůvka PR14,364,1814,362019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Luboměř NJ15,0114,8715,012015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Lukov ZL14,6115,0115,012019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Luboměř NJ--15,362016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Luboměř NJ14,5115,3815,382014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Zahnašovice KM14,9515,4815,482012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Myslejovice PV15,8115,2115,812012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Dětkovice VY15,8315,5915,832018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Lukov ZL15,8315,1815,832018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Chropyně KM15,3715,9215,922012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Chropyně KM15,9415,6015,942014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Želeč PV16,0115,8016,012015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Tršice OL15,8016,1416,142019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Počenice KM16,4016,1516,152012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Provodovice PR16,1615,7816,162012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Hoštice KM16,2615,6716,262019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Zahnašovice KM--16,372016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Nenakonice OL16,2916,4616,462019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Nětčice KM16,1216,5116,512012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Počenice KM15,9016,5116,512014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Veselá ZL16,6215,7716,622014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Litenčice KM16,3916,6416,642015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Litenčice KM16,6815,5616,682014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Počenice KM15,4016,7516,752015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Chropyně KM16,7715,2116,772015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Křenovice PR16,8116,2016,812015/09/12 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Troubky PR16,8516,8016,852014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Křenovice PR--16,872016/09/10 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Trnava ZL16,9916,5916,992018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Zahnašovice KM16,5716,7916,792019/04/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Dětkovice VY17,2917,0417,292018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Zahnašovice KM--17,492015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Špičky PR--17,582015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Zahnašovice KM17,6416,9417,642017/04/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Radíkov PR16,5517,6617,662017/04/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Dětkovice VY17,8917,1017,892019/04/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Zahnašovice KM17,9317,5317,932013/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Císařov PR--18,142016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Zahnašovice KM17,5818,1718,172012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Pravčice B KM18,3116,9418,312017/04/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Počenice KM18,3718,4118,402018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Nětčice KM18,3118,6618,662014/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Počenice KM--18,752016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Morkovice KM18,7018,7618,762018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Bílovice PV18,6418,9518,952018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Loučany OL19,2918,9818,982018/04/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Morkovice KM18,8519,0719,072019/04/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Morkovice KM--19,092016/07/23 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Radkova Lhota PR18,6019,2119,212019/04/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Mistřice UH--19,512003/09/13 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Počenice KM18,2119,5419,542017/04/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Čechy PR19,6519,2019,652019/04/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Bílovice B PV19,5819,6619,662019/04/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Pohořelice ZL19,6119,8019,802018/09/22 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Dětkovice VY15,7419,8119,812019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. Určice PV19,9019,5119,902017/04/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Prštné ZL19,7519,9419,942012/09/15 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Císařov PR--19,952015/05/09 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Želeč PV20,0219,3620,022019/09/21 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2003/09/13 Chropyně, KM, PUTOVNÍ POHÁR HEJTMANA ZLÍNSKÉHO KRAJE
FSCR
2012/09/15 Chropyně-fotbalové hřiště, Memorial Jana Zapletala
-
2013/09/15 Chropyně-fotbalové hřiště, Memorial jana Zapletala
-
2014/09/13 Chropyně-fotbalové hřiště, Memorial Jana Zapletala
-
2015/05/09 Chropyně, VC MHJ
MHJPR
2015/09/12 Chropyně - fotbalový stadion, Memorial Jana Zapletala
-
2016/07/23 Chropyně, Velká cena MHJ
MHJPR
2016/09/10 Fotbalový stadion Chropyně, Memorial Jana Zapletala
-
2017/04/29 Chropyně, VC MHJ PR- Chropyně
MHJPR
2017/09/16 Fotbalový stadion Chropyně, Memorial Jana Zapletala
-
2018/04/21 Chropyně, fotbalové hřiště, VC MHJ PR 2017 - Chropyně
MHJPR
2018/09/22 Chropyně-fotbalové hřiště, Memorial Jana Zapletala
-
2019/04/27 Chropyně-fotbalové hřiště, VC MHJ PR 2019 - Chropyně
MHJPR
2019/09/21 Chropyně fotbalové hříště, Memorial Jana Zapletala
-
Kdy Kde Liga


Komentáře