Ostrava 2015 - Akademické MČR, 100 m

Liga: Fire Sport
Stránky pořadatele: 
Kdy: 29. 04. 2015 08:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
Zadal: Honza Adamec


Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Ostrava František Kunovský OV 16,32 16,32 NP
2.  Ostrava Marek Peterek OV 16,58 17,30 16,58
3.  Ostrava Jakub Arvai OV 16,68 20,57 16,68
4.  Brno Radek Chmela BM 16,71 24,44 16,71
5.  Ostrava Václav Novotný OV 16,89 17,54 16,89
6.  Praha Jakub Čermák AB 17,02 17,02 28,58
7.  Ostrava Kamil Bezruč OV 17,06 17,06 NP
8.  Ostrava Jakub Zajan OV 17,08 17,08 NP
9.  Karviná Jakub Gryč KA 17,12 17,98 17,12
10.  Dubno Josef Adam PB 17,16 17,16 NP
11.  Karviná Petr Langer KA 17,19 19,13 17,19
12.  Ostrava Jakub Těšický OV 17,22 32,28 17,22
13.  Frýdek Jan Vyvial FM 17,23 17,23 NP
14.  Liberec Martin Havlík LI 17,25 34,26 17,25
15.  Ostrava Jan Kuběna OV 17,27 NP 17,27
16.  Ostrava Adam Hrbáč OV 17,52 17,52 19,16
17.  Ostrava Libor Mrozowski OV 17,56 17,56 NP
18.  Liberec Vojtěch Růžička LI 17,63 17,80 17,63
19.  Liberec Jakub Pospíšil LI 17,64 17,89 17,64
20.  Žilina Stanislav Zavadzan ZA 17,70 17,70 NP
21.  Hranice Michal Lejska PR 17,71 NP 17,71
22.  Zvolen Jaroslav Hudáč ZV 17,72 17,80 17,72
23.  Karviná Miroslav Arvai KA 17,75 18,35 17,75
24.  Třebíčko Marek Peštál CB 17,76 17,76 24,27
25.  Ostrava Šimon Kudrna OV 17,77 NP 17,77
26.  Karviná Martin Gryč KA 17,77 17,77 19,70
27.  Ostrava Marek Tykal OV 17,85 17,85 25,09
28.  Pardubice Patrik Kligl PA 18,01 18,01 NP
29.  Liberec Jakub Jirouš LI 18,05 18,05 NP
30.  Brno Marek Gál BM 18,09 21,53 18,09
31.  Hranice Filip Pácal PR 18,16 20,87 18,16
32.  Praha Stanislav Pavlas AB 18,19 18,32 18,19
33.  Hranice Michal Kukla PR 18,19 18,78 18,19
34.  Olomouc Martin Trefil OL 18,23 22,41 18,23
35.  Pardubice Michal Fandel PA 18,31 18,31 NP
36.  Karviná David Sikora KA 18,43 18,43 NP
37.  Jedovnice Filip Páral BK 18,51 18,51 NP
38.  Bulgaria ( Bulharsko ) Mihail Ivanov - 18,55 18,72 18,55
39.  Karviná Tomáš Drobisz KA 18,56 18,56 19,81
40.  Brno Petr Mareček BM 18,63 NP 18,63
41.  Brno Jaroslav Radvan BM 18,66 19,40 18,66
42.  Hranice Petr Klvaňa PR 18,66 18,66 20,76
43.  Hranice Daniel Mikuda PR 18,75 19,45 18,75
44.  Brno David Výlet BM 18,79 19,29 18,79
45.  Ostrava Martin Sobotka OV 18,88 26,39 18,88
46.  Bulgaria ( Bulharsko ) Yordan Genov - 18,98 19,09 18,98
47.  Žilina Dominik Jakubec ZA 19,03 19,03 NP
48.  Dubno Jan Zmarzlák PB 19,28 19,28 20,95
49.  Ostrava Daniel Sedlák OV 19,49 19,49 NP
50.  Rychnov u Jablonce nad Nisou Lukáš Kroupa JN 19,64 19,64 NP
51.  Jedovnice Petr Kováč BK 19,69 19,69 25,00
52.  Žilina Boris Strela ZA 19,73 26,61 19,73
53.  Pardubice Michal Krupka PA 19,76 19,76 20,41
54.  Pardubice Jakub Zajíček PA 19,79 20,04 19,79
55.  Ostrava Tomáš Koutný OV 19,87 19,87 19,94
56.  Žilina Richard Bujna ZA 19,89 NP 19,89
57.  Bulgaria ( Bulharsko ) Evgeni Kosev - 19,96 NP 19,96
58.  Pardubice Tomáš Kalous PA 19,98 19,98 20,29
59.  Liberec Filip Kraus LI 20,00 20,00 21,38
60.  Praha Jiří Švec AB 20,01 21,82 20,01
61.  Ostrava Dominik Pluskal OV 20,06 20,06 NP
62.  Brno Vladislav Pekárek BM 20,13 21,11 20,13
63.  Rychnov u Jablonce nad Nisou Tomáš Bernard JN 20,15 20,15 24,62
64.  Pardubice Lukáš Pinkava PA 20,18 26,97 20,18
65.  Dubno Roman Kohout PB 20,28 20,38 20,28
66.  Vsetín Jan Gášek VS 20,31 20,31 NP
67.  Bulgaria ( Bulharsko ) Anastas Popov - 20,40 20,40 NP
68.  Žilina Lukáš Školka ZA 20,41 20,41 NP
69.  Brno Jiří Kočář BM 20,43 20,43 NP
70.  Pardubice Martin Holek PA 20,54 21,32 20,54
71.  Bulgaria ( Bulharsko ) Radoslav Stamov - 20,60 20,60 NP
72.  Praha Filip Košata AB 20,69 20,69 NP
73.  Žilina Jozef Novobilský ZA 20,70 20,70 NP
74.  Praha Radek Novotný AB 20,75 NP 20,75
75.  Ostrava Pavel Dostál OV 20,81 20,97 20,81
76.  Brno Marek Švancara BM 20,88 20,88 NP
77.  Žilina Martin Olej ZA 20,88 22,48 20,88
78.  Brno Tomáš Beták BM 20,94 22,18 20,94
79.  Zlín Jakub Březina ZL 21,01 21,22 21,01
80.  Brno Matin Paťha BM 21,13 28,66 21,13
81.  Zvolen Georgios Tsilimigkas ZV 21,18 21,69 21,18
82.  Brno Lukáš Vít BM 21,21 21,21 NP
83.  Bulgaria ( Bulharsko ) Nikolai Neikov - 21,24 21,24 23,73
84.  Brno Antonín Krátký BM 21,36 21,36 29,75
85.  Pardubice Jaromír Kolář PA 21,43 21,43 29,18
86.  Bulgaria ( Bulharsko ) Petar Dikov - 21,48 21,48 NP
87.  Ostrava Pavel Krpec OV 21,49 21,49 NP
88.  Rychnov u Jablonce nad Nisou Martin Kavka JN 21,51 22,53 21,51
89.  Karviná Petr Andráško KA 21,65 21,65 22,59
90.  Dubno Daniel Jiras PB 21,66 22,30 21,66
91.  Žilina Pavol Havlan ZA 21,72 NP 21,72
92.  Bulgaria ( Bulharsko ) Dimitar Georgiev - 21,76 30,50 21,76
93.  Ostrava Lukvík Drapl OV 21,78 26,13 21,78
94.  Rychnov u Jablonce nad Nisou David Lauterbach JN 21,82 21,82 NP
95.  Brno Pavel Černý BM 21,82 22,19 21,82
96.  Bulgaria ( Bulharsko ) Tsvetoslav Davidov - 21,88 21,88 NP
97.  Žilina Michal Molčan ZA 21,88 21,88 22,61
98.  Rožnov pod Radhoštěm Jiří Mrhálek VS 21,95 22,04 21,95
99.  Pardubice Leoš Tatíček PA 21,97 21,97 22,62
100.  Brno Lukáš Hampl BM 22,09 NP 22,09
101.  Pardubice Jan Přibyl PA 22,26 23,43 22,26
102.  Pardubice Pavel Švichký PA 22,28 NP 22,28
103.  Praha Lukáš Košata AB 22,39 NP 22,39
104.  Dubno Filip Prinz PB 22,40 22,40 23,32
105.  Žilina Samuel Hroboň ZA 22,51 26,28 22,51
106.  Zlín Jiří Kalenda ZL 22,51 22,51 22,98
107.  Bulgaria ( Bulharsko ) Stefan Lefedjiev - 22,57 22,57 NP
108.  Pardubice Martin Profous PA 22,65 22,65 22,94
109.  Pardubice Jan Zavřel PA 22,68 24,80 22,68
110.  Opava Štěpán Chrobaczek OP 22,69 24,71 22,69
111.  Pardubice Jakub Novotný PA 23,40 24,25 23,40
112.  Pardubice Daniel Knápek PA 23,81 23,81 31,63
113.  Mikulovice Daniel Brychta TR 23,93 23,93 NP
114.  Brno Tomáš Pelka BM 24,12 24,12 25,60
115.  Zlín Jan Liška ZL 24,15 NP 24,15
116.  Ostrava David Dopirák OV 25,13 NP 25,13
117.  Zlín David Bezděk ZL 25,45 25,45 NP
118.  Olomouc Lukáš Oščádal OL 25,78 25,78 30,46
119.  Mikulovice Libor Šmak TR 26,12 26,12 NP
120.  Brno Lukáš Mikliš BM 26,53 36,48 26,53
121.  Brno Jan Panzar BM 26,53 31,99 26,53
122.  Brno Patrik Černý BM 26,63 NP 26,63
123.  Mikulovice Aleš Svízela TR 26,86 26,86 NP
124.  Brno Petr Horák BM 28,90 NP 28,90
125.  Mikulovice Michal Šik TR 29,04 29,04 NP
126.  Dubno Tomáš Vlček PB 30,76 NP 30,76
127.  Opava Martin Hoza OP NP NP NP
127.  Mikulovice Pavel Kovařík TR NP NP NP
127.  Brno Lukáš Krupa BM NP NP NP
127.  Ostrava Petr Korábečný OV NP NP NP
127.  Zlín Michal Bém ZL NP NP NP
127.  Ostrava Patrik Indra OV NP NP NP
127.  Hořice na Šumavě Tomáš Vrbata CK NP NP NP
127.  Brno Pavel Váňa BM NP NP NP
127.  Bulgaria ( Bulharsko ) Martin Hristov - NP NP NP
127.  Žilina Ivan Becík ZA NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Dolní Čermná Markéta Marková UO 17,25 17,25 32,04
2.  Ostrava Petra Mifkovičová OV 17,32 22,25 17,32
3.  Liberec Šárka Jiroušová LI 17,42 22,96 17,42
4.  Praha Lucie Hirmerová AB 17,53 17,53 NP
5.  Henčlov - Přerov VIII Adriana Janíčková PR 17,55 17,55 22,49
6.  Hranice Petra Chovancová PR 17,96 18,08 17,96
7.  Bílovice Hana Sedláková PV 18,12 18,12 19,08
8.  Ostrava Magdaléna Krayzlová OV 18,33 18,33 18,40
9.  Ostrava Veronika Krejčí OV 18,38 NP 18,38
10.  Henčlov - Přerov VIII Barbora Staňková PR 18,43 18,94 18,43
11.  Dvůr Králové nad Labem Petra Hůlková TU 18,44 18,44 19,10
12.  Hranice Karolína Těšická PR 18,81 18,81 19,94
13.  Pardubice Martina Mertová PA 18,82 36,09 18,82
14.  Bratislava Patrícia Betáková BA 18,91 19,62 18,91
15.  Ostrava Leona Vašíčková OV 18,91 18,91 21,41
16.  Olomouc Kateřina Uhrová OL 18,95 18,96 18,95
17.  Ostrava Dominika Ručková OV 19,01 20,05 19,01
18.  Hořejší Vrchlabí Natálie Honců TU 19,06 19,06 NP
19.  Frýdek Andrea Škultetyová FM 19,08 19,08 NP
20.  Ostrava Klára Bezručová OV 19,16 19,16 NP
21.  Frýdek Nikola Škultetyová FM 19,18 19,18 20,31
22.  Praha Karolína Pajerová AB 19,22 26,61 19,22
23.  Bílovec Patricie Sýkorová NJ 19,41 19,46 19,41
24.  Ostrava Magdaléna Drobná OV 19,49 19,49 NP
25.  Ostrava Klára Foltynová OV 19,70 19,70 NP
26.  Ostrava Michaela Vanclová OV 19,84 20,72 19,84
27.  Brno Tereza Darebníková BM 19,90 19,90 20,29
28.  Ostrava Veronika Šejbová OV 19,94 19,94 19,96
29.  Ostrava Karolína Dombrovská OV 19,96 20,74 19,96
30.  Hranice Karolína Šablaturová PR 20,09 20,09 22,49
31.  Ostrava Eliška Maixnerová OV 20,15 24,31 20,15
32.  Ostrava Nikola Stolařová OV 20,18 20,18 20,40
33.  Ostrava Lucie Možíšová OV 20,28 20,47 20,28
34.  Pardubice Anna Kropáčková PA 20,29 31,76 20,29
35.  Pardubice Petra Špůrová PA 20,40 20,40 27,28
36.  Roudnice Alena Fibichová HK 20,50 20,55 20,50
37.  Bulgaria ( Bulharsko ) Krasimira Krasteva - 20,55 21,57 20,55
38.  Praha Iveta Hasenkopfová AB 20,58 21,23 20,58
39.  Zvolen Zuzana Betáková ZV 20,65 25,92 20,65
40.  Zlín Lucie Stiburková ZL 20,65 20,99 20,65
41.  Opava Markéta Švančarová OP 20,86 NP 20,86
42.  Praha Radka Dvořáková AB 20,88 21,35 20,88
43.  Brno Eliška Otevřelová BM 20,93 NP 20,93
44.  Český Těšín Alexandra Urbanczyková KA 21,00 21,00 22,41
45.  Ostrava Ester Illichmannová OV 21,03 22,94 21,03
46.  Pardubice Vendula Šilarová PA 21,09 24,16 21,09
47.  České Budějovice Kristýna Hořejšová CB 21,13 28,48 21,13
48.  Liberec Michaela Krejsová LI 21,20 NP 21,20
49.  Bulgaria ( Bulharsko ) Alexandra Tyagova - 21,27 21,27 21,32
50.  Pardubice Lenka Šromová PA 21,28 21,28 22,18
51.  Frýdek Veronika Gluštíková FM 21,39 28,31 21,39
52.  Ostrava Karolína Branná OV 21,41 21,87 21,41
53.  České Budějovice Simona Fišerová CB 21,41 21,41 21,59
54.  Pardubice Hana Havlíčková PA 21,72 23,62 21,72
55.  Plzeň Denisa Francová PM 22,00 22,00 24,84
56.  Žilina Jana Bednáriková ZA 22,08 NP 22,08
57.  Olomouc Lenka Pinkavová OL 22,12 22,12 NP
58.  Pardubice Tereza Hloušková PA 22,13 22,13 25,96
59.  Zvolen Michaela Tokárová ZV 22,41 22,41 24,91
60.  Ostrava Kristýna Kachlíková OV 22,42 22,42 NP
61.  České Budějovice Václava Ulrychová CB 22,76 26,00 22,76
62.  Bílovec Adéla Štandlová NJ 22,78 23,29 22,78
63.  Žilina Alexandra Štefanická ZA 22,83 22,83 23,76
64.  Hranice Jana Čmelová PR 22,92 22,92 28,75
65.  Praha Barbora Šubrtová AB 22,95 22,95 32,94
66.  Pardubice Lenka Myšková PA 23,00 26,48 23,00
67.  Frýdek Lucie Onderková FM 23,07 23,51 23,07
68.  Hranice Lenka Cabáková PR 23,19 23,19 NP
69.  Olomouc Anežka Navrátilová OL 23,28 23,28 NP
70.  Pardubice Kamila Nováková PA 23,28 23,28 25,16
71.  Zlín Kateřina Brázdilová ZL 23,57 NP 23,57
72.  Opava Veronika Trulleyová OP 23,83 23,83 27,69
73.  Žilina Iveta Ujpálová ZA 23,90 24,27 23,90
74.  Olomouc Eva Adamcová OL 23,97 23,97 NP
75.  Opava Dominika Pešová OP 24,22 24,22 24,53
76.  Rychnov u Jablonce nad Nisou Petra Židová JN 24,25 25,61 24,25
77.  Bulgaria ( Bulharsko ) Jaklin Nikolaeva - 24,36 24,36 NP
78.  Hranice Kateřina Galetková PR 24,58 NP 24,58
79.  České Budějovice Veronika Jarolímková CB 24,70 28,97 24,70
80.  Pardubice Michala Jarešová PA 25,28 NP 25,28
81.  České Budějovice Soňa Klugová CB 25,80 27,10 25,80
82.  Pardubice Vendula Zemanova PA 26,01 26,01 50,75
83.  Pardubice Michaela Kolářová PA 26,35 26,35 31,36
84.  Dubno Terezie Valtová PB 27,06 27,48 27,06
85.  České Budějovice Zdena Vobinušková CB 27,14 27,14 30,71
86.  Praha Tereza Růžičková AB 27,62 NP 27,62
87.  Žilina Marcela Čontofalská ZA 28,36 28,36 NP
88.  Mikulovice Denisa Janotová TR 36,12 36,12 NP
89.  Frýdek Sabina Sikorová FM NP NP NP
89.  Bulgaria ( Bulharsko ) Petya Kyupova - NP NP NP
89.  Hranice Nicola Hradilová PR NP NP NP
89.  Ostrava Johana Palowská OV NP NP NP
89.  České Budějovice Markéta Medviďová CB NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/07/03 Ostrava, Požární útok CTIF, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2011/07/03 Ostrava, Štafeta CTIF, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2011/07/04 Ostrava, Štafeta 4x60 m, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2011/07/04 Ostrava, Štafeta dvojic, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2011/07/04 Ostrava, Požární útok, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2011/08/19 Ostrava, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2011/08/20 Ostrava, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2011/08/21 Ostrava, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2013/09/14 Ostrava - Poruba, Finálový závod ČESKÉHO POHÁRU 2013
ČP
2014/03/22 Ostrava, Ostravsko-beskydské šedesátky
-
2014/04/19 Ostrava – Poruba, PŘÍPRAVNÝ ZÁVOD REPREZENTACE DOROSTU
-
2014/04/30 Ostrava, Akademické mistrovství, Výstup do 4. podlaží
-
2014/04/30 Ostrava, Akademické mistrovství, štafeta 4 x 100
-
2014/04/30 Ostrava, Akademické mistrovství, 100 m
-
2014/05/01 Ostrava, Akademické mistrovství
-
2014/05/30 Ostrava, Liga ve dvojboji Ostrava 2014
-
2015/04/29 Ostrava, Akademické MČR, 100 m
-
2015/04/29 Ostrava, Akademické MČR, štafety
-
2015/04/30 Ostrava, Akademické mistrovství ČR v požárním
-
2015/04/30 Ostrava, Akademické MČR, věže
-
2015/05/01 Ostrava, Vyšegrádský pohár - Ostrava
-
2015/05/22 Ostrava, výstup na věž
-
2015/05/23 Ostrava, CYP cup
ČP
2016/04/27 Ostrava, European Academic Cup 2016
-
2016/04/28 Ostrava, European Academic Cup 2016 - Den 2.
-
2016/05/27 Ostrava, 2. kolo ČP - Ostravská věž 2016
-
2016/05/28 Ostrava, CYP cup 2016
ČP
2016/08/17 Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP, WORLD CHAMPIONSHIP OF THE FIRESPORT
-
2016/08/18 Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP, WORLD CHAMPIONSHIP OF THE FIRESPORT
-
2016/08/19 Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP, WORLD CHAMPIONSHIP OF THE FIRESPORT
-
2016/08/20 Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP, WORLD CHAMPIONSHIP OF THE FIRESPORT
FSCR
2017/03/25 Ostrava, OSTRAVSKÁ HALA 2017
-
2018/03/17 Ostrava, OSTRAVSKÁ HALA 2018
FSCR
2018/11/24 Ostrava, Ostravsko Beskydské Šedesátky 2018
FSCR
2019/03/09 ČHP 2019 – Ostravská hala, OSTRAVSKÁ HALA 2019
FSCR
2019/05/25 Ostrava, Český pohár 100
FSCR
Kdy Kde Liga


Komentáře