Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP 2016 - WORLD CHAMPIONSHIP OF THE FIRESPORT

Liga: Fire Sport
Stránky pořadatele: 
Kdy: 18. 08. 2016 09:00
Kontakt:  
Telefon: 
Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
Zadal: Honza Adamec


Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Russia ( Rusko ) Vladimir SIDORENKO - 15,12 15,12 NP
2.  Belarus ( Bělorusko ) Nikolai VASILCHENKO - 15,34 15,83 15,34
3.  Belarus ( Bělorusko ) Vladimir STRELCHENYA - 15,38 15,38 NP
4.  Belarus ( Bělorusko ) Artem PRIBYSH - 15,51 15,51 17,09
5.  Russia ( Rusko ) Vyacheslav NAUMENKO - 15,55 23,14 15,55
6.  Belarus ( Bělorusko ) Eugene RABTSEVICH - 15,59 15,59 25,47
7.  Ukraine ( Ukrajina ) Oleksandr ANDRIICHUK - 15,68 15,76 15,68
8.  Ukraine ( Ukrajina ) Viktor HOLONHOVSKYI - 15,69 15,69 NP
9.  Belarus ( Bělorusko ) Nikita CHEREPKO - 15,71 15,77 15,71
10.  Ukraine ( Ukrajina ) Arsen IPIIEV - 15,76 15,76 NP
11.  Belarus ( Bělorusko ) Maxim SHAPOREV - 15,77 15,77 NP
12.  Russia ( Rusko ) Andrei KORNILOV - 15,81 15,89 15,81
13.  Russia ( Rusko ) Sergey GURCHENKOV - 15,84 15,84 NP
14.  Ukraine ( Ukrajina ) Sergii PRYSIAZHENKO - 15,84 15,89 15,84
15.  Ukraine ( Ukrajina ) Andrii AVRAMENKO - 15,84 15,84 NP
16.  Ukraine ( Ukrajina ) Andrii PRYSIAZHENKO - 15,85 19,67 15,85
17.  Czech ( Česko ) A Jakub PĚKNÝ - 15,87 19,20 15,87
18.  Russia ( Rusko ) Aramis NIGAMATULLIN - 15,88 20,96 15,88
19.  Czech ( Česko ) A Jakub PAULÍČEK - 15,89 15,89 15,92
20.  Czech ( Česko ) B Václav DIVOŠ - 15,91 16,12 15,91
21.  Ukraine ( Ukrajina ) Vadym LUCHYNSKYI - 15,92 15,92 20,14
22.  Czech ( Česko ) A František KUNOVSKY - 15,93 16,23 15,93
23.  Uzbekistan ( Uzbekistán ) Konstantin BOCHAROV - 16,02 17,10 16,02
24.  Russia ( Rusko ) Constantine KURGANSKI - 16,07 16,07 NP
25.  Kazakhstan ( Kazachstán ) Vakhijan KAZAKBAYEV - 16,09 NP 16,09
26.  Czech ( Česko ) A Milan NETRVAL - 16,15 16,15 NP
27.  Kazakhstan ( Kazachstán ) Miras DUISEKOV - 16,16 16,50 16,16
28.  Kazakhstan ( Kazachstán ) Dmitriy AGAFONOV - 16,18 16,18 NP
29.  Ukraine ( Ukrajina ) Yevhen BELCHENKO - 16,19 16,19 NP
30.  Uzbekistan ( Uzbekistán ) Ruslan SALIEV - 16,20 NP 16,20
31.  Kazakhstan ( Kazachstán ) Yeraly ABZALOV - 16,29 16,29 NP
32.  Czech ( Česko ) B Jan ZHŘÍVAL - 16,35 19,74 16,35
33.  Czech ( Česko ) A Kamil BEZRUČ - 16,40 16,40 NP
34.  Czech ( Česko ) B Jirí ŠKODNÝ - 16,44 16,44 20,97
35.  Czech ( Česko ) A David DOPIRÁK - 16,51 21,34 16,51
36.  Czech ( Česko ) B Dominik SOUKUP - 16,67 16,67 23,05
37.  Kazakhstan ( Kazachstán ) Nikolay BUTORIN - 16,73 16,73 NP
38.  Uzbekistan ( Uzbekistán ) Sanjar TADJIBAEV - 16,76 16,76 NP
39.  Kazakhstan ( Kazachstán ) Marat SALIKOV - 16,81 17,15 16,81
40.  Uzbekistan ( Uzbekistán ) Abbos SHARIPOV - 16,83 16,83 NP
41.  Uzbekistan ( Uzbekistán ) Polat URAZBAEV - 16,91 NP 16,91
42.  Slovakia ( Slovensko ) Viliam STINCHIK - 16,94 16,94 NP
43.  Uzbekistan ( Uzbekistán ) Otabek OTAKHONOV - 17,01 17,01 NP
44.  Germany ( Německo ) Tommy PAULICK - 17,07 19,94 17,07
45.  Slovakia ( Slovensko ) Marian RERKO - 17,14 17,81 17,14
46.  Slovakia ( Slovensko ) Miroslav SHARY - 17,20 18,17 17,20
47.  Slovakia ( Slovensko ) Jakub PAVELKA - 17,20 17,60 17,20
48.  Germany ( Německo ) Tom GEHLERT - 17,28 17,70 17,28
49.  Bulgaria ( Bulharsko ) Plamen PISKOV - 17,30 17,30 NP
50.  Uzbekistan ( Uzbekistán ) Ilyas RIZVANOV - 17,32 NP 17,32
51.  Bulgaria ( Bulharsko ) Miroslav EFTIMOV - 17,34 17,57 17,34
52.  Germany ( Německo ) Sebastian THAOLE - 17,34 17,34 NP
53.  Bulgaria ( Bulharsko ) Georgi GEORGIEV - 17,38 17,38 17,82
54.  Austria ( Rakousko ) Thomas MAIRINGER - 17,38 17,38 21,74
55.  Germany ( Německo ) Eric FREY - 17,44 17,44 NP
56.  Germany ( Německo ) Marian LAUE - 17,50 18,47 17,50
57.  Slovakia ( Slovensko ) Lubomir LORINCHIK - 17,57 17,57 NP
58.  Germany ( Německo ) Klaus KEOSTER - 17,57 17,57 NP
59.  Slovakia ( Slovensko ) David GOLDMAN - 17,58 17,58 NP
60.  Germany ( Německo ) Christian PATZOLD - 17,58 NP 17,58
61.  Bulgaria ( Bulharsko ) Hristiyan HRISTOV - 17,58 17,75 17,58
62.  Bulgaria ( Bulharsko ) Mihail KOSTOV - 17,60 17,60 NP
63.  Romania ( Rumunsko ) Andrei OPREA - 17,70 17,70 NP
64.  Bulgaria ( Bulharsko ) Angel GROZDANOV - 17,71 NP 17,71
65.  Uzbekistan ( Uzbekistán ) Abdulaziz RACHIMOV - 17,74 17,74 NP
66.  Germany ( Německo ) Maik ENDEMANN - 17,81 18,88 17,81
67.  Romania ( Rumunsko ) Cezar PAVEL - 17,83 18,11 17,83
68.  Romania ( Rumunsko ) Gelu KUZSTIBCHU - 17,94 17,94 NP
69.  Croatia ( Chorvatsko ) Luka ZIVKO - 17,99 17,99 NP
70.  Bulgaria ( Bulharsko ) Lyubomir LYUBENOV - 18,14 18,14 21,30
71.  Austria ( Rakousko ) Philipp PREUNDLER - 18,16 18,35 18,16
72.  Romania ( Rumunsko ) Razvan MIRON - 18,26 NP 18,26
73.  Romania ( Rumunsko ) Georgian IONITA - 18,30 20,24 18,30
74.  Romania ( Rumunsko ) Marian VARBAN - 18,45 18,45 NP
75.  Bulgaria ( Bulharsko ) Marin MARINOV - 18,53 18,53 18,88
76.  Turkey ( Turecko ) Erkan OZCHELIK - 18,77 18,77 NP
77.  Turkey ( Turecko ) Emin SEZGIN - 18,90 18,93 18,90
78.  Romania ( Rumunsko ) Cristian OPREAN - 18,91 18,91 NP
79.  Turkey ( Turecko ) Ahmet OZMEN - 19,21 19,37 19,21
80.  Belarus ( Bělorusko ) Dmitry DUBITSKY - 19,39 19,40 19,39
81.  Belarus ( Bělorusko ) Anton TARASEVICH - 19,63 19,63 22,32
82.  Austria ( Rakousko ) Roland PICHLER - 19,75 19,75 NP
83.  Turkey ( Turecko ) Muratchan CEVIZ - 19,78 20,21 19,78
84.  Turkey ( Turecko ) Ugur DALMIS - 19,82 20,07 19,82
85.  Austria ( Rakousko ) Thomas PREUNDLER - 19,93 19,93 NP
86.  Czech ( Česko ) B Stanislav PAULÍČEK - 20,14 20,14 22,27
87.  Czech ( Česko ) B Petr GRASSL - 20,41 20,41 NP
88.  Russia ( Rusko ) Evgeny YANDROSHEVICH - 20,57 20,57 NP
89.  Turkey ( Turecko ) Ahmet IRMEK - 20,68 21,49 20,68
90.  Slovakia ( Slovensko ) Peter VITKO - 20,73 20,73 NP
91.  Czech ( Česko ) A Pavel KRPEC - 20,97 20,97 NP
92.  Czech ( Česko ) B Lukáš KROUPA - 21,17 21,17 24,92
93.  Turkey ( Turecko ) Ismail ATA - 22,00 22,00 NP
94.  Slovakia ( Slovensko ) David KALUZNIK - 22,92 NP 22,92
95.  Kazakhstan ( Kazachstán ) Yerzhan SHARIPKHANOV - 23,11 23,11 NP
96.  Croatia ( Chorvatsko ) Roko KRANJCHEC - 23,32 23,32 NP
97.  Czech ( Česko ) B Radek CHMELA - 23,91 23,91 NP
98.  Kazakhstan ( Kazachstán ) Assylzat ILYASSOV - 24,49 NP 24,49
99.  Turkey ( Turecko ) Chagri COMAK - 25,31 25,31 NP
100.  Austria ( Rakousko ) Thomas REISENBERGER - NP NP NP
100.  Russia ( Rusko ) Stanislav TITORENKO - NP NP NP
100.  Austria ( Rakousko ) Christian HUBER - NP NP NP
100.  Romania ( Rumunsko ) Petronel LAZARESCU - NP NP NP
100.  Austria ( Rakousko ) Michael HOCHRAINER - NP NP NP
100.  Czech ( Česko ) A Martin LIDMILA - NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Russia ( Rusko ) Aigul SHAIAKHMETOVA - 16,18 16,52 16,18
2.  Russia ( Rusko ) Ekaterina CHENDAKOVA - 16,27 NP 16,27
3.  Czech ( Česko ) A Šárka JIROUŠOVÁ - 16,35 18,36 16,35
4.  Russia ( Rusko ) Anna ZAITSEVA - 16,48 16,88 16,48
5.  Russia ( Rusko ) Lyudmila KIRDYASHOVA - 16,50 16,63 16,50
6.  Russia ( Rusko ) Julia MALYUTINA - 16,55 16,71 16,55
7.  Russia ( Rusko ) Ekaterina GUSEVA - 16,63 16,63 NP
8.  Russia ( Rusko ) Angelica DOKANEVA - 16,66 16,66 17,17
9.  Czech ( Česko ) A Kamila BARTOŠKOVÁ - 16,94 16,94 NP
10.  Czech ( Česko ) A Lucie HIRMEROVÁ - 16,95 17,37 16,95
11.  Czech ( Česko ) A Monika MAREŠOVÁ - 17,03 17,12 17,03
12.  Russia ( Rusko ) Elsa ABUBAKIROVA - 17,05 17,05 NP
13.  Belarus ( Bělorusko ) Victoria GAVRILOVA - 17,09 17,84 17,09
14.  Belarus ( Bělorusko ) Maria SADOVSKAYA - 17,12 17,12 17,35
15.  Czech ( Česko ) B Martina PEKROVÁ - 17,26 17,50 17,26
16.  Belarus ( Bělorusko ) Agata POTSENKO - 17,28 17,99 17,28
16.  Czech ( Česko ) A Markéta MARKOVÁ - 17,28 NP 17,28
18.  Czech ( Česko ) B Natalie HONCŮ - 17,50 17,63 17,50
19.  Czech ( Česko ) A Barbora ŠUBRTOVÁ - 17,52 24,15 17,52
20.  Czech ( Česko ) B Dominika CALTOVÁ - 17,57 NP 17,57
21.  Belarus ( Bělorusko ) Julia NOVIKOVA - 17,58 17,74 17,58
22.  Czech ( Česko ) B Leona VAŠÍČKOVÁ - 17,65 18,19 17,65
23.  Czech ( Česko ) B Lucie POHANKOVA - 17,70 20,68 17,70
24.  Belarus ( Bělorusko ) Oksana KOREVO - 17,77 17,77 17,95
25.  Belarus ( Bělorusko ) Maria BARANOWSKA - 17,99 17,99 21,74
26.  Czech ( Česko ) B Hana PASTORKOVA - 18,06 18,06 18,34
27.  Czech ( Česko ) B Dominika RUČKOVÁ - 18,18 18,25 18,18
28.  Czech ( Česko ) B Nikola ŠKULTÉTYOVÁ - 18,26 18,77 18,26
29.  Czech ( Česko ) A Karolina WITOSZOVÁ - 18,39 18,39 NP
30.  Czech ( Česko ) A Petra CHOVANCOVÁ - 18,69 18,69 19,28
31.  Germany ( Německo ) Anja ALDERMANN - 18,79 19,01 18,79
32.  Germany ( Německo ) Laura WOLF - 18,89 19,59 18,89
33.  Bulgaria ( Bulharsko ) Krasimira KRASTEVA - 19,12 19,21 19,12
34.  Germany ( Německo ) Sindy AHNERT - 19,37 19,37 19,96
35.  Germany ( Německo ) Stefanie WАIS - 19,38 19,72 19,38
36.  Slovakia ( Slovensko ) Erika CHUPCOVA - 19,43 19,45 19,43
37.  Slovakia ( Slovensko ) Michaela FEDORCHAKOVA - 19,50 31,77 19,50
38.  Germany ( Německo ) Eileen HILDEBRAND - 20,02 20,02 NP
39.  Germany ( Německo ) Julia SCHMIDT - 20,04 21,64 20,04
40.  Germany ( Německo ) Melanie MULLER - 20,20 20,56 20,20
41.  Slovakia ( Slovensko ) Andrea TRIMLOVA - 20,30 21,12 20,30
42.  Germany ( Německo ) Nicole NOACK - 20,45 20,45 22,20
43.  Croatia ( Chorvatsko ) Mateia VUGRINEC - 21,11 21,96 21,11
44.  Belarus ( Bělorusko ) Polina ARSHAVSKAYA - 21,20 21,20 NP
45.  Bulgaria ( Bulharsko ) Violeta KANEVA - 21,22 21,22 NP
46.  Bulgaria ( Bulharsko ) Gabriela GIGOVA - 21,66 23,17 21,66
47.  Slovakia ( Slovensko ) Anna VYSHINSKA - 21,67 22,32 21,67
48.  Slovakia ( Slovensko ) Monika KUBOVA - 21,70 23,50 21,70
49.  Bulgaria ( Bulharsko ) Petya KYUPOVA-GOSPODINOVA - 22,18 31,55 22,18
50.  Croatia ( Chorvatsko ) Tifani BAN - 22,43 22,43 NP
51.  Belarus ( Bělorusko ) Victoria OSIPOVA - 23,06 NP 23,06
52.  Bulgaria ( Bulharsko ) Rumyana RAYCHEVA - 23,38 23,38 NP
53.  Bulgaria ( Bulharsko ) Aylin RAFETOVA - 23,59 23,59 NP
54.  Croatia ( Chorvatsko ) Ivana KOVACH - 23,92 23,92 24,85
55.  Croatia ( Chorvatsko ) Jelena КRANICHE - 24,25 NP 24,25
56.  Slovakia ( Slovensko ) Janka BEDNARIKOVA - 24,26 24,26 NP
57.  Slovakia ( Slovensko ) Karin DARAKOVA - 26,73 27,18 26,73
58.  Croatia ( Chorvatsko ) Ivana PEICH - 27,58 NP 27,58
59.  Bulgaria ( Bulharsko ) Simona KAZANDJIEVA - 28,30 28,30 30,58
60.  Croatia ( Chorvatsko ) Jelena HORVAT - NP NP NP
60.  Croatia ( Chorvatsko ) Amalija КRANICHEC - NP NP NP
60.  Bulgaria ( Bulharsko ) Galya IVANOVA - NP NP NP

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost mladší 100 m

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Czech ( Česko ) A Kateřina BOROVIČKOVÁ - 17,99 17,99 17,99
2.  Russia ( Rusko ) Diana OMAEVA - 18,03 18,03 23,11
3.  Belarus ( Bělorusko ) Svetlana GRITSKOVA - 18,13 18,13 20,06
4.  Russia ( Rusko ) Valeria KUZMICHEVA - 18,24 19,51 18,24
5.  Czech ( Česko ) A Tereza SLEZÁKOVÁ - 18,37 18,37 18,39
6.  Belarus ( Bělorusko ) Valeria FURIK - 18,39 18,39 NP
7.  Czech ( Česko ) B Štěpánka BŘEZINOVÁ - 19,62 19,62 25,25
8.  Belarus ( Bělorusko ) Angelina PETKOGLO - 20,03 NP 20,03
9.  Czech ( Česko ) B Lenka NOVÁKOVÁ - 20,07 20,07 21,55
10.  Czech ( Česko ) A Apolena KASALOVÁ - 20,84 20,84 38,22
11.  Slovakia ( Slovensko ) Radka ČERVENKOVA - 20,95 20,95 22,83
12.  Slovakia ( Slovensko ) Kristína POSPÍŠILOVA - 22,13 22,13 22,27
13.  Russia ( Rusko ) Anastasia SHALNOVA - 22,17 22,17 22,98
14.  Croatia ( Chorvatsko ) Enna TRUPKOVICH - 23,03 38,85 23,03
15.  Croatia ( Chorvatsko ) Anabella POKRIVACH - 23,49 23,49 NP
16.  Croatia ( Chorvatsko ) Katarina DOBRANICH - 24,59 28,63 24,59

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost střední 100 m

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Czech ( Česko ) A Kamila KREJČÍ - 17,44 17,44 NP
2.  Russia ( Rusko ) Valeria DRUZ - 17,51 17,51 26,15
3.  Belarus ( Bělorusko ) Natalia PASHEI - 17,89 17,89 NP
4.  Czech ( Česko ) A Zdena NOVOTNÁ - 17,90 18,58 17,90
5.  Russia ( Rusko ) Karina TISHCHENKO - 17,98 17,98 19,00
6.  Czech ( Česko ) A Nikola POLOVÁ - 18,01 22,73 18,01
7.  Belarus ( Bělorusko ) Alexandra SHUMCHIK - 18,40 18,40 18,66
8.  Czech ( Česko ) B Lucie MACHÁŇOVÁ - 18,43 18,59 18,43
9.  Slovakia ( Slovensko ) Anna LAVKOVA - 19,06 NP 19,06
10.  Russia ( Rusko ) Julia ALEKSEENKO - 19,30 21,76 19,30
11.  Slovakia ( Slovensko ) Alexandra BARTKOVA - 19,69 27,25 19,69
12.  Slovakia ( Slovensko ) Barbora ČUBOVÁ - 19,87 20,44 19,87
13.  Czech ( Česko ) B Kateřina MARTINOVÁ - 20,25 20,25 21,89
14.  Czech ( Česko ) B Michaela JANDOVÁ - 20,96 20,96 NP
15.  Croatia ( Chorvatsko ) Margareta TSULYAK - 21,89 21,89 22,32
16.  Croatia ( Chorvatsko ) Katia KORAI - 24,00 25,38 24,00
17.  Croatia ( Chorvatsko ) Petra TOMСHIC - 24,87 30,89 24,87
18.  Belarus ( Bělorusko ) Alesia NAZARGALEEVA - NP NP NP

Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost starší 100 m

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Russia ( Rusko ) Anna STARODYMOVA - 16,53 16,74 16,53
2.  Russia ( Rusko ) Anastasia ROMANOVA - 16,73 17,07 16,73
3.  Belarus ( Bělorusko ) Ekaterina BOGDANOVA - 17,03 17,22 17,03
4.  Belarus ( Bělorusko ) Tatiana YATSKOVETS - 17,12 17,12 -
5.  Russia ( Rusko ) Anastasia ABRAMOVA - 17,22 17,78 17,22
6.  Czech ( Česko ) A Lucie TŮMOVÁ - 17,43 18,24 17,43
7.  Czech ( Česko ) B Jana DIPOLDOVÁ - 17,61 22,73 17,61
8.  Czech ( Česko ) A Dominika KLVAŇOVÁ - 17,88 17,88 19,01
9.  Czech ( Česko ) B Zuzana ŽEMŽULOVÁ - 18,07 18,31 18,07
10.  Slovakia ( Slovensko ) Michaela MAXIMOVA - 18,24 24,81 18,24
11.  Czech ( Česko ) B Sandra ČERVINKOVÁ - 18,43 18,43 22,92
12.  Czech ( Česko ) A Kateřina VEBROVÁ - 18,69 18,69 20,08
13.  Belarus ( Bělorusko ) Elena PRISHCHEPOVA - 18,99 18,99 22,83
14.  Slovakia ( Slovensko ) Lenka NAGYOVA - 19,75 22,55 19,75
15.  Slovakia ( Slovensko ) Dominika OSTROCHOVSKA - 20,12 32,88 20,12
16.  Croatia ( Chorvatsko ) Magdalena DOLEZAI - 21,45 21,45 24,53
17.  Croatia ( Chorvatsko ) Lea VUGRINETS - 21,82 21,87 21,82

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost mladší 100 m

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Russia ( Rusko ) Anton MASLOV - 17,15 17,15 23,68
2.  Czech ( Česko ) A Lukáš BUBENÍČEK - 17,21 17,78 17,21
2.  Latvia ( Lotyšsko ) Dmitry MICKIEWICZ - 17,21 17,53 17,21
4.  Russia ( Rusko ) Artem HABIBULLIN - 17,28 19,29 17,28
5.  Belarus ( Bělorusko ) Wladyslaw KOZLOWSKI - 17,41 17,41 NP
6.  Belarus ( Bělorusko ) Nikita VASILENKO - 17,54 NP 17,54
7.  Russia ( Rusko ) Gregory SIUTKIN - 17,62 19,16 17,62
8.  Czech ( Česko ) A Jan ŠVÁB - 18,15 18,15 26,27
9.  Kazakhstan ( Kazachstán ) Roman ANDRYUCHSENKO - 18,60 18,60 20,34
10.  Ukraine ( Ukrajina ) Dmytro KUZMIAK - 18,95 18,95 NP
11.  Ukraine ( Ukrajina ) Vitalii SHCHERBIAK - 18,99 NP 18,99
12.  Belarus ( Bělorusko ) Stanislav PEREVOZNIKOV - 19,09 19,09 NP
13.  Czech ( Česko ) B Vojtěch KOTRLÝ - 19,16 19,16 25,15
13.  Czech ( Česko ) A Jiří ČERVINKA - 19,16 19,16 21,96
15.  Czech ( Česko ) B Dominik DOKULIL - 19,19 19,19 20,83
16.  Kazakhstan ( Kazachstán ) Ilya YERSHOV - 19,35 19,82 19,35
17.  Czech ( Česko ) B Martin HOLČÁK - 19,46 19,46 NP
18.  Ukraine ( Ukrajina ) Vitalii DUBOVYK - 19,82 30,52 19,82
19.  Kazakhstan ( Kazachstán ) Artem VOLYNSKIY - 20,28 NP 20,28
20.  Latvia ( Lotyšsko ) Michail STAROVOYTOV - 20,53 22,72 20,53
21.  Lithuania ( Litva ) Paulius VERSHNICKAS - 21,35 32,82 21,35
22.  Slovakia ( Slovensko ) Filip DRAVECKÝ - 21,77 99,99 21,77
23.  Lithuania ( Litva ) Simonas МMEDZEVICHIUS - 21,84 21,84 27,50
24.  Slovakia ( Slovensko ) Matúš FRANKOVSKY - 23,56 23,56 29,89
25.  Slovakia ( Slovensko ) Radoslav NAGY - 25,20 NP 25,20
26.  Lithuania ( Litva ) Edgaras KIVILIUS - 25,78 25,78 26,20
27.  Latvia ( Lotyšsko ) Artur BULATOV - NP NP NP

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost střední 100 m

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Ukraine ( Ukrajina ) Sergii DANYLCHENKO - 16,33 16,33 17,43
2.  Russia ( Rusko ) Alexander BAZHENOV - 16,37 16,37 NP
3.  Czech ( Česko ) A Lukáš GERŽA - 16,38 17,04 16,38
4.  Belarus ( Bělorusko ) Daniil LOMEIKO - 16,57 19,02 16,57
5.  Belarus ( Bělorusko ) Alexander ZHDANYUK - 16,61 25,14 16,61
6.  Czech ( Česko ) A Lukáš MÍKA - 16,72 19,67 16,72
7.  Russia ( Rusko ) Haidar BAYAZITOV - 16,90 17,36 16,90
8.  Ukraine ( Ukrajina ) Ivan DEMIANCNUK - 17,09 21,39 17,09
9.  Czech ( Česko ) B Jiří VOLEJNÍK - 17,10 21,26 17,10
10.  Ukraine ( Ukrajina ) Ivan KOSMYNKA - 17,11 17,52 17,11
11.  Belarus ( Bělorusko ) Dmitry GOLIK - 17,14 99,99 17,14
12.  Czech ( Česko ) B Mirek MUSIOL - 17,18 17,42 17,18
13.  Latvia ( Lotyšsko ) Michail ANTONIUK - 17,26 18,59 17,26
14.  Czech ( Česko ) B Patrik LINHART - 17,31 17,31 NP
15.  Czech ( Česko ) A David STANĚK - 17,37 19,49 17,37
16.  Lithuania ( Litva ) Zilvinas MILASHAUSKAS - 17,49 NP 17,49
17.  Russia ( Rusko ) Andrei KLIMOVICH - 17,71 17,71 NP
18.  Kazakhstan ( Kazachstán ) Valentin MESHKOV - 17,77 20,65 17,77
19.  Slovakia ( Slovensko ) Marian LORINC - 17,78 17,78 99,99
20.  Latvia ( Lotyšsko ) Roman TROFIMOVICH - 17,99 35,29 17,99
21.  Latvia ( Lotyšsko ) Nikita LAPIN - 18,32 19,59 18,32
22.  Lithuania ( Litva ) Gediminas TAMUSHAITIS - 18,36 18,58 18,36
23.  Kazakhstan ( Kazachstán ) Ansar SHAMSHOLLAYEV - 18,47 18,47 NP
24.  Lithuania ( Litva ) Eismantas KAUBRIS - 18,59 19,84 18,59
25.  Slovakia ( Slovensko ) Marek ŠVAJKA - 19,00 19,00 20,48
26.  Slovakia ( Slovensko ) Samuel BUCHAK - 19,82 21,75 19,82
27.  Kazakhstan ( Kazachstán ) Rakhat ANVARBEK - 20,73 20,73 NP

Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Dorost starší 100 m

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Russia ( Rusko ) Alexey RODIN - 15,53 16,09 15,53
2.  Belarus ( Bělorusko ) Dmitry VOYTEKHOVSKY - 15,77 18,26 15,77
3.  Kazakhstan ( Kazachstán ) Dmitry SNEGIREV - 16,12 16,76 16,12
4.  Czech ( Česko ) A Marek PETEREK - 16,13 16,75 16,13
5.  Kazakhstan ( Kazachstán ) Daniil PUZIKOV - 16,16 16,16 NP
6.  Czech ( Česko ) A Daniel KLVAŇA - 16,39 16,39 NP
7.  Belarus ( Bělorusko ) Ilya BABYDOV - 16,50 16,84 16,50
8.  Czech ( Česko ) A Vojtech KLENKA - 16,58 16,58 NP
9.  Czech ( Česko ) B Michal KRUPKA - 16,75 17,19 16,75
10.  Belarus ( Bělorusko ) Nikita POGERILO - 16,82 16,82 NP
11.  Czech ( Česko ) B Michal LEJSKA - 16,98 17,17 16,98
12.  Czech ( Česko ) B Adam BARTOŇ - 17,09 17,09 NP
13.  Slovakia ( Slovensko ) Richard BUJNA - 17,32 99,99 17,32
14.  Ukraine ( Ukrajina ) Oleh KOZUBAL - 17,83 18,26 17,83
15.  Latvia ( Lotyšsko ) Nikita KITOK - 18,10 19,04 18,10
16.  Latvia ( Lotyšsko ) Guntars LINDE - 18,43 18,43 19,06
17.  Latvia ( Lotyšsko ) Davis BIKSONS - 18,52 18,76 18,52
18.  Russia ( Rusko ) Denis VALIEV - 18,87 27,97 18,87
19.  Russia ( Rusko ) Vitaly PROSKURNYA - 19,12 19,12 30,04
20.  Lithuania ( Litva ) Bernotas NORMANTAS - 19,21 NP 19,21
21.  Slovakia ( Slovensko ) Ondrej PORADA - 19,45 19,45 NP
21.  Lithuania ( Litva ) Ovidijus BERTULIS - 19,45 19,45 NP
23.  Ukraine ( Ukrajina ) Daniil VIESIELOV - 19,69 19,69 20,85
24.  Slovakia ( Slovensko ) Samuel SABLER - 19,84 NP 19,84
25.  Kazakhstan ( Kazachstán ) Maksat ROMANOV - 19,96 19,96 NP
26.  Lithuania ( Litva ) Dmitrij KOLODYNSKIJ - 19,97 19,97 20,19
27.  Ukraine ( Ukrajina ) Vladislav BLONSKIY - 21,00 21,00 24,27
28.  Bulgaria ( Bulharsko ) Stoyan UZUNOV - NP NP NP

Muži kolo soutěže číslo 4, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Russia ( Rusko ) Vladimir SIDORENKO - 15,07 - -
2.  Belarus ( Bělorusko ) Vladimir STRELCHENYA - 15,82 - -
3.  Belarus ( Bělorusko ) Eugene RABTSEVICH - 16,19 - -
4.  Belarus ( Bělorusko ) Artem PRIBYSH - 19,11 - -
5.  Ukraine ( Ukrajina ) Oleksandr ANDRIICHUK - 19,64 - -
6.  Ukraine ( Ukrajina ) Viktor HOLONHOVSKYI - 28,46 - -
7.  Russia ( Rusko ) Vyacheslav NAUMENKO - NP - -
7.  Belarus ( Bělorusko ) Nikolai VASILCHENKO - NP - -

Ženy kolo soutěže číslo 4, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Russia ( Rusko ) Ekaterina CHENDAKOVA - 15,99 - -
2.  Czech ( Česko ) Šárka JIROUŠOVÁ - 16,14 - -
3.  Russia ( Rusko ) Julia MALYUTINA - 16,55 - -
4.  Russia ( Rusko ) Ekaterina GUSEVA - 16,84 - -
5.  Russia ( Rusko ) Anna ZAITSEVA - 18,04 - -
6.  Russia ( Rusko ) Lyudmila KIRDYASHOVA - 20,27 - -
7.  Russia ( Rusko ) Angelica DOKANEVA - NP - -
7.  Russia ( Rusko ) Aigul SHAIAKHMETOVA - NP - -

Muži kolo soutěže číslo 5, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Russia ( Rusko ) Vladimir SIDORENKO - 14,83 - -
2.  Belarus ( Bělorusko ) Vladimir STRELCHENYA - 15,20 - -
3.  Belarus ( Bělorusko ) Eugene RABTSEVICH - 16,35 - -
4.  Belarus ( Bělorusko ) Artem PRIBYSH - 16,96 - -

Ženy kolo soutěže číslo 5, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Russia ( Rusko ) Ekaterina CHENDAKOVA - 15,85 - -
2.  Czech ( Česko ) Šárka JIROUŠOVÁ - 16,03 - -
3.  Russia ( Rusko ) Ekaterina GUSEVA - 16,27 - -
4.  Russia ( Rusko ) Julia MALYUTINA - 16,35 - -

Dorostenci kolo soutěže číslo 5, dle pravidel Dorost mladší 100 m

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Russia ( Rusko ) Artem HABIBULLIN - 17,02 - -
2.  Russia ( Rusko ) Anton MASLOV - 17,30 - -
3.  Latvia ( Lotyšsko ) Dmitry MICKIEWICZ - 20,08 - -
4.  Czech ( Česko ) A Lukáš BUBENÍČEK - 20,87 - -

Dorostenci kolo soutěže číslo 5, dle pravidel Dorost střední 100 m

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Belarus ( Bělorusko ) Daniil LOMEIKO - 16,81 - -
2.  Czech ( Česko ) A Lukáš GERŽA - 16,94 - -
3.  Russia ( Rusko ) Alexander BAZHENOV - 18,19 - -
4.  Ukraine ( Ukrajina ) Sergii DANYLCHENKO - NP - -

Dorostenci kolo soutěže číslo 5, dle pravidel Dorost starší 100 m

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Russia ( Rusko ) Alexey RODIN - 19,47 - -
2.  Kazakhstan ( Kazachstán ) Dmitry SNEGIREV - 19,55 - -
3.  Belarus ( Bělorusko ) Dmitry VOYTEKHOVSKY - 21,83 - -
4.  Czech ( Česko ) A Marek PETEREK - 22,79 - -

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2011/07/03 Ostrava, Požární útok CTIF, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2011/07/03 Ostrava, Štafeta CTIF, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2011/07/04 Ostrava, Štafeta 4x60 m, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2011/07/04 Ostrava, Štafeta dvojic, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2011/07/04 Ostrava, Požární útok, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2011/08/19 Ostrava, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2011/08/20 Ostrava, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2011/08/21 Ostrava, Mistrovství republiky v požárním sportu
MČR
2013/09/14 Ostrava - Poruba, Finálový závod ČESKÉHO POHÁRU 2013
ČP
2014/03/22 Ostrava, Ostravsko-beskydské šedesátky
-
2014/04/19 Ostrava – Poruba, PŘÍPRAVNÝ ZÁVOD REPREZENTACE DOROSTU
-
2014/04/30 Ostrava, Akademické mistrovství, Výstup do 4. podlaží
-
2014/04/30 Ostrava, Akademické mistrovství, štafeta 4 x 100
-
2014/04/30 Ostrava, Akademické mistrovství, 100 m
-
2014/05/01 Ostrava, Akademické mistrovství
-
2014/05/30 Ostrava, Liga ve dvojboji Ostrava 2014
-
2015/04/29 Ostrava, Akademické MČR, 100 m
-
2015/04/29 Ostrava, Akademické MČR, štafety
-
2015/04/30 Ostrava, Akademické mistrovství ČR v požárním
-
2015/04/30 Ostrava, Akademické MČR, věže
-
2015/05/01 Ostrava, Vyšegrádský pohár - Ostrava
-
2015/05/22 Ostrava, výstup na věž
-
2015/05/23 Ostrava, CYP cup
ČP
2016/04/27 Ostrava, European Academic Cup 2016
-
2016/04/28 Ostrava, European Academic Cup 2016 - Den 2.
-
2016/05/27 Ostrava, 2. kolo ČP - Ostravská věž 2016
-
2016/05/28 Ostrava, CYP cup 2016
ČP
2016/08/17 Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP, WORLD CHAMPIONSHIP OF THE FIRESPORT
-
2016/08/18 Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP, WORLD CHAMPIONSHIP OF THE FIRESPORT
-
2016/08/19 Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP, WORLD CHAMPIONSHIP OF THE FIRESPORT
-
2016/08/20 Ostrava - WORLD CHAMPIONSHIP, WORLD CHAMPIONSHIP OF THE FIRESPORT
FSCR
2017/03/25 Ostrava, OSTRAVSKÁ HALA 2017
-
2018/03/17 Ostrava, OSTRAVSKÁ HALA 2018
FSCR
2018/11/24 Ostrava, Ostravsko Beskydské Šedesátky 2018
FSCR
2019/03/09 ČHP 2019 – Ostravská hala, OSTRAVSKÁ HALA 2019
FSCR
2019/05/25 Ostrava, Český pohár 100
FSCR
Kdy Kde Liga


Komentáře