Široký Důl 2012 - O putovní pohár VŘSR-memoriál V.I.Lenina

Liga: Fire Sport
Stránky pořadatele: 
Kdy: 27. 10. 2012 09:00
Kontakt:   SDH Široký Důl
Telefon:  739319454
Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
Zadal: Honza Adamec

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Benetice TR 14,68 14,57 14,68
2.  Zbora A PU 14,81 14,81 14,58
3.  Stará Říše JI 14,88 14,38 14,88
4.  Olšovec PR 14,95 14,82 14,95
5.  Bartovice B OV 14,98 14,69 14,98
6.  Lavičky ZR 14,99 14,99 14,99
7.  Plumlov PV 15,02 14,97 15,02
8.  Hluboké TR 15,04 15,04 14,79
9.  Sychotín BK 15,24 15,24 14,88
10.  Bystřec B UO 15,25 15,24 15,25
11.  Zbora B PU 15,29 15,26 15,29
12.  Lanšperk UO 15,56 15,56 15,46
13.  Svinov A OV 15,57 15,57 15,16
13.  Nesvačilka BO 15,57 15,57 15,42
15.  Podvysoká CA 15,59 15,13 15,59
16.  Letohrad - Orlice UO 15,62 15,62 15,19
17.  Široký Důl A SY 15,64 15,29 15,64
17.  Dolní Němčice JH 15,64 14,73 15,64
19.  Trnava TR 15,73 15,39 15,73
20.  Žďár JH 15,86 15,10 15,86
20.  Bezděkov pod Třemšínem PB 15,86 15,86 15,37
22.  Hartmanice A SY 15,91 15,91 15,79
23.  Vysoké Pole ZL 15,94 15,50 15,94
24.  Kunětice B PA 15,95 15,95 15,94
25.  Velichovky NA 16,06 16,06 15,40
26.  Velké Karlovice VS 16,32 15,71 16,32
27.  Sveržov BJ 16,34 16,34 16,34
28.  Ostrov u Macochy BK 16,41 15,92 16,41
29.  Jirkov JN 16,43 16,43 16,01
29.  Spišská Sobota PP 16,43 14,55 16,43
31.  Bohdalín PE 16,44 15,44 16,44
31.  Jakubov u Moravských Budějovic TR 16,44 16,44 16,44
33.  Trenčianske Biskupice TN 16,58 16,58 16,58
34.  Štôla A PP 16,65 15,98 16,65
35.  Chrášťany LT 16,74 15,24 16,74
36.  Malhotice PR 16,75 15,86 16,75
37.  Chotěmice TA 16,83 16,83 16,61
38.  Hostašovice NJ 16,88 16,88 16,88
39.  Letohrad - Kunčice B UO 16,94 16,94 15,65
40.  Nedašov ZL 16,97 16,97 15,45
41.  Malý Lapáš NR 16,99 16,99 16,99
42.  Starý Lískovec Sport BM 17,05 16,25 17,05
43.  Pomezí SY 17,07 16,91 17,07
44.  Sudice BK 17,14 17,14 17,14
44.  Jindřichovice JI 17,14 17,14 17,14
46.  Perálec CR 17,22 17,22 15,54
47.  Slapy TA 17,29 16,66 17,29
48.  Luboměř NJ 17,39 17,39 17,39
49.  Rohovládova Bělá PA 17,43 17,28 17,43
50.  Haňovice OL 17,47 17,47 17,47
51.  Špičky PR 17,56 17,56 17,11
52.  Sloup PZ 17,66 16,53 17,66
53.  Olešnice A OL 17,70 17,70 17,70
54.  Mirošov ZL 17,74 17,74 17,61
55.  Svinov B OV 17,80 17,80 17,06
55.  Meziměstí NA 17,80 17,80 17,08
57.  Výsonín CR 17,85 17,85 16,64
58.  Široký Důl B SY 18,18 18,05 18,18
59.  Kostelec u Heřmanova Městce CR 18,31 17,70 18,31
60.  Lubná B SY 18,37 18,37 18,37
60.  Oldřiš SY 18,37 18,37 18,36
62.  Míchov BK 18,42 18,42 18,42
63.  Ruskovce BN 18,45 18,03 18,45
64.  Dvorce TA 18,55 17,98 18,55
65.  Kunovice UH 18,57 18,57 16,15
66.  Jevíčko SY 18,65 17,24 18,65
67.  Bošín UO 18,68 18,68 18,68
68.  Kuřim BO 18,74 15,19 18,74
69.  Bartovice A OV 18,79 18,79 17,48
70.  Brumov B ZL 19,33 15,44 19,33
71.  Kozmice B OP 19,35 19,35 18,89
72.  Hornice TR 19,38 19,38 19,38
73.  Bukovina, Turnov SM 19,65 19,65 19,65
74.  Úmyslovice NB 19,82 19,69 19,82
75.  Horní Suchá KA 20,04 20,04 19,79
76.  Chrastavec SY 20,13 20,13 19,58
77.  Žernovník BK 20,19 20,19 19,86
78.  Podůlší B JC 20,40 20,40 15,22
79.  Výrava HK 20,77 20,17 20,77
80.  Smilov HB 20,99 20,99 20,81
81.  Svojanov SY 21,00 21,00 18,82
82.  Bystřec A UO 21,28 21,03 21,28
83.  Radonín TR 21,58 21,14 21,58
84.  Nižné Ružbachy SL 22,04 15,44 22,04
85.  Telecí SY 23,05 22,97 23,05
86.  Slepotice PA 23,59 23,59 23,55
87.  Hrobice PA 23,94 23,94 23,94
88.  Tatobity SM 24,22 24,22 24,11
89.  Polička SY 24,33 21,23 24,33
90.  Nedvězí SY 24,93 22,57 24,93
91.  Kamenice nad Lipou PE 26,06 25,31 26,06
92.  Lubná A SY 27,49 27,49 23,12
93.  Malá Skála JN 32,53 32,53 22,57
94.  Moravany PA 35,72 35,72 35,40
95.  Choltice PA 41,42 40,47 41,42
96.  Hartmanice B SY NP - -
96.  Sokolí TR NP - -
96.  Mrákotín CR NP - -
96.  Janovice BR NP - -
96.  Zbožnov CR NP - 21,07
96.  Ivanovice na Hané VY NP - -
96.  Bratřejov ZL NP - -
96.  Rokytno PA NP - -
96.  Lukavice CR NP - -
96.  Čeperka PA NP - -
96.  Štôla B PP NP - -
96.  Čelechovice na Hané PV NP - -
96.  Strachoňovice JI NP - -
96.  Domamyslice PV NP - -
96.  Netín A ZR NP - -
96.  Červený Kostelec NA NP - -
96.  Bílovice PV NP - -
96.  Olešnice X OL NP - -
96.  Jablonec nad Jizerou SM NP - -
96.  Želetava TR NP - -
96.  Benešov u Semil SM NP - -
96.  Libuň JC NP - -
96.  Desná SY NP - -
96.  Vrbětice ZL NP - -
96.  Mistřovice KA NP - -
96.  Nevcehle JI NP 14,53 -
96.  Dolní Přím HK NP - -
96.  Jasenice VS NP - -
96.  Vrbice B KA NP - -
96.  Tošovice NJ NP - -
96.  Bijacovce LE NP - -
96.  Brumov A ZL NP - -
96.  Lešná VS NP - -
96.  Vrbice A KA NP - -
96.  Horní Lhotice TR NP - -
96.  Cholina OL NP - -
96.  Čikov TR NP - -
96.  Renmotor Jinolice JC NP - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Bartovice A OV 16,85 16,68 16,85
2.  Pravčice KM 17,43 16,21 17,43
3.  Vitiněves JC 17,47 16,31 17,47
4.  Jindřichovice JI 17,65 17,58 17,65
5.  Chrášťany LT 17,86 17,86 17,23
6.  Benešov u Semil SM 18,02 17,52 18,02
7.  Radonín TR 18,11 17,52 18,11
8.  Otaslavice PV 18,22 17,90 18,22
9.  Kunovice VS 18,24 17,61 18,24
10.  Bartovice B OV 18,41 18,02 18,41
11.  Hartmanice SY 18,85 18,83 18,85
12.  Malá Skála JN 18,92 18,60 18,92
13.  Ždírec nad Doubravou HB 18,97 17,36 18,97
14.  Dvorce TA 19,23 19,23 18,64
15.  Letohrad - Orlice UO 19,32 19,32 18,10
16.  Černovice BK 19,69 19,69 18,78
17.  Dežerice BN 19,71 18,30 19,71
17.  Kunětice PA 19,71 19,71 19,23
19.  Nevcehle JI 19,77 18,30 19,77
20.  Nedašova Lhota ZL 19,88 19,23 19,88
21.  Ivanovice na Hané VY 19,92 19,23 19,92
22.  Netín ZR 19,94 18,72 19,94
23.  Sloup PZ 20,48 17,80 20,48
24.  Olší BO 20,75 17,43 20,75
25.  Slepotice PA 21,29 21,02 21,29
26.  Spišská Sobota PP 21,39 21,39 20,79
26.  Mistřovice KA 21,39 21,39 21,01
28.  Rychlov KM 21,59 21,50 21,59
29.  Hájov NJ 21,60 20,61 21,60
30.  Výčapy TR 21,74 21,74 21,08
31.  Olešnice OL 21,78 21,46 21,78
32.  Libuň JC 22,68 22,68 21,21
33.  Výsonín CR 23,46 23,46 23,20
34.  Polička SY 24,17 21,78 24,17
35.  Svatoslav TR 24,24 24,24 23,76
36.  Haňovice OL 27,51 27,15 27,51
37.  Lešná VS 30,14 30,14 30,00
38.  Malá Skála A JN 32,62 32,62 26,65
39.  Miroslav ZN 34,01 34,01 31,88
40.  Oldřiš SY 34,22 31,67 34,22
41.  Kuřim BO 35,15 35,15 24,21
42.  Hostašovice NJ 36,15 36,15 22,54
43.  Radíkov PR 36,97 36,97 36,72
44.  Hrobice ZL 45,78 45,78 45,51
45.  Sychotín BK NP - -
45.  Kamenice nad Lipou PE NP - -
45.  Jarcová VS NP - -
45.  Vyšní Lhoty FM NP - -
45.  Kozmice OP NP - -
45.  Desná SY NP - -

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Renmotor Jinolice JC 14,84 14,11 14,84
2.  Stanoviště BO 15,86 15,86 15,35
3.  Benetice TR 16,32 16,32 15,91
4.  Svinov OV 16,71 16,71 16,22
5.  Bartovice OV 16,73 16,47 16,73
6.  Hartmanice SY 17,67 17,67 15,83
7.  Spišská Sobota PP 20,18 19,22 20,18
8.  Velké Karlovice VS 22,02 22,02 21,92
9.  Babice VS NP - -
9.  Starý Lískovec Sport BM NP - -
9.  Široký Důl SY NP - -

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bezděkov pod Třemšínem PB13,6613,7113,712016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Pavlice TT13,5813,8513,852019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Míchov BK13,8713,3413,872019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Mladoňovice TR13,7113,9113,912017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Trnava TR13,9313,9813,982017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Mladoňovice TR14,0013,7414,002018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Lavičky ZR14,0313,8714,032018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Letohrad - Kunčice CUO13,9514,0714,072016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Babice VS13,9914,0814,082018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Čikov TR13,4514,0814,082017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Hodějice VY13,9214,1014,102019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Mladoňovice TR14,1113,3214,112019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Lhotky Sport ZR13,4814,1314,132015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Renmotor Jinolice JC13,7814,1414,142019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Radostín nad Oslavou ZR13,6614,1414,142018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Lavičky ZR14,1514,1414,152014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Vrbice  AKA14,0214,1714,172015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Stupné PB14,1813,8214,182017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Pavlice ATT14,1714,1814,182017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Bílý Potok JE14,2414,1914,242018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Novosedly ST14,2214,2514,252018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Bezděkov pod Třemšínem PB13,8914,2814,282018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Plumlov PV14,3114,2814,312016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Letohrad - Kunčice BUO14,3214,3014,322019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Únětice 1911 APJ14,0714,3214,322018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Tatobity SM14,3314,1114,332019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Vrbice AKA14,0414,3414,342017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Trnava TR14,3514,0414,352018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Janovice BR14,3713,8014,372019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Zbora APU14,4013,9614,402013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Hrobice Explosia PA16,0416,0416,042018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Radíkov PR16,6016,5916,602017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Letohrad - Orlice UO16,4816,7616,762019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Nedašova Lhota ZL16,8316,3416,832017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Černovice BK16,7316,8416,842017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Bartovice A OV16,6816,8516,852012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Nedašova Lhota ZL17,0916,6817,092019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Sychotín B BK17,1016,6517,102016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Krasice PV17,1115,9317,112019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Ihrište PU17,1516,7717,152018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Nedvězí SY17,1617,1617,162019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Chotěmice TA17,1317,1717,172018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Skrochovice OP16,4517,2017,202018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Radíkov PR17,2717,0017,272018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Černovice BK17,2716,9617,272018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Renmotor Jinolice JC17,3216,8417,322019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Zahnašovice KM16,6717,4117,412014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Krásná Ves MB17,4217,0717,422015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Pravčice KM16,2117,4317,432012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Pravčice KM17,4417,4117,442014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Vitiněves JC16,3117,4717,472012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Malá Skála B JN16,0917,5217,522017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Hostašovice NJ17,6017,4017,602014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Špičky PR17,1517,6317,632017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Sychotín BK17,6316,9417,632018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Jindřichovice JI17,5817,6517,652012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. - Biacovce -17,6716,5217,672019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Chotíkov PS17,6817,0517,682019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Hrobice PA17,7117,2417,712019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Dětkovice PV15,4917,7317,732019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/10/27 Široký Důl, O putovní pohár VŘSR-memoriál V.I.Lenina
-
2013/05/04 Široký Důl, hasičské hřiště, Požární útok dle pravidel Okresní ligy Svitavska
-
2013/10/26 Široký Důl, O putovní pohár V Ř SR-memoriál V.I.Lenina
-
2014/05/03 Široký Důl, O pohár starosty obce
-
2014/10/25 Široký Důl, areál Flídr s.r.o, O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2014
-
2015/05/09 Široký Důl, Hasičské hřiště, O putovní pohár starosty obce Široký Důl
-
2015/10/24 Široký Důl, O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2015
-
2016/04/30 Hasičský areál Široký Důl, XVII. ročník soutěže O putovní pohár starosty obce
-
2016/04/30 Hasičské hřiště v Širokém Dole, O putovní pohár starosty obce Široký Důl
-
2016/10/29 areál firmy Flídr s.r.o, O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2016
-
2017/04/30 Hasičské hřiště Široký Důl, O putovní pohár starosty obce Široký Důl
-
2017/10/28 Areál firmy Flídr s.r.o, Soutěž o putovní pohár VŘSR 2017 Široký Důl
-
2018/05/12 Široký Důl, O putovní pohár starosty obce Široký Důl
-
2018/10/27 Areál Flídr s.r.o Široký Důl, Soutěž o putovní pohár VŘSR 2018
-
2019/05/11 Hasičské hřiště SDH Široký Důl, XX. ročník soutěže
OLSY
2019/10/26 Areál firmy Flídr Široký Důl, XXI. ročník soutěže
-
2020/05/09 Hříště, O pohár starosty obce
OLSY
Kdy Kde Liga


Komentáře