Široký Důl 2013 - O putovní pohár V Ř SR-memoriál V.I.Lenina

Liga: Fire Sport
Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/events/433780300070607
Kdy: 26. 10. 2013 08:00
Kontakt:   jakub.paulicek@seznam.cz
Telefon:  +420737785812
Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
Zadal: Honza Adamec


Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Zbora A PU 14,40 14,40 13,96
2.  Letohrad - Kunčice Letohrad B UO 14,41 13,95 14,41
3.  Mladcová ZL 14,42 14,01 14,42
4.  Podvysoká CA 14,44 14,44 13,91
5.  Brumov A ZL 14,63 14,32 14,63
6.  Oprechtice FM 14,68 14,68 13,92
7.  Svinov A OV 14,70 14,70 14,69
8.  Cholina OL 14,80 14,80 14,76
9.  Olšovec PR 14,82 14,71 14,82
10.  Želetava TR 14,85 14,85 14,71
11.  Lavičky ZR 14,89 14,71 14,89
12.  Myštěves HK 15,06 15,06 14,88
13.  Bartovice A OV 15,09 14,62 15,09
14.  Mladoňovice TR 15,10 15,10 14,93
15.  Letohrad - Kunčice Letohrad C UO 15,13 15,13 14,76
16.  Únětice 1911 PJ 15,23 15,23 14,70
17.  Jakubov u Moravských Budějovic TR 15,26 14,05 15,26
18.  Velké Hoštice OP 15,28 14,20 15,28
19.  Sychotín BK 15,30 14,82 15,30
20.  Svésedlice OL 15,34 15,34 15,31
21.  Jablonec nad Jizerou SM 15,37 14,34 15,37
22.  Vrbice A KA 15,39 15,39 15,14
23.  Hájov NJ 15,46 14,78 15,46
24.  Letohrad - Orlice Letohrad UO 15,50 15,50 14,64
25.  Janovice BR 15,52 15,52 15,17
26.  Hrobice PA 15,55 14,87 15,55
27.  Jirkov JN 15,61 15,61 14,90
28.  Dalovy BN 15,62 15,42 15,62
29.  Horní Lhotice TR 15,63 15,63 15,06
30.  Benetice TR 15,66 15,12 15,66
31.  Bílovice PV 15,67 14,53 15,67
32.  Turčianske Teplice TR 15,68 15,68 14,27
33.  Nosice PU 15,69 15,69 14,27
34.  Sveržov BJ 15,72 15,50 15,72
35.  Radonín TR 15,73 15,73 15,70
36.  Pšánky HK 15,75 15,75 14,51
37.  Pomezí SY 15,77 15,77 15,77
37.  Bříšťany JC 15,77 14,62 15,77
39.  Čikov TR 15,79 15,79 14,88
40.  Starý Lískovec Sport BM 15,91 14,01 15,91
41.  Hartmanice B SY 15,96 15,96 15,16
42.  Tatobity SM 16,02 16,02 14,52
43.  Slapy TA 16,05 15,98 16,05
44.  Svinčany PA 16,09 16,09 15,98
45.  Líchovy PB 16,18 15,04 16,18
46.  Jílové u Držkova JN 16,24 16,24 15,39
47.  Hradčany LI 16,26 16,26 15,34
48.  Vysoké Pole ZL 16,30 14,49 16,30
49.  Sudice BK 16,33 16,24 16,33
50.  Pavlov SU 16,34 16,34 15,48
50.  Dvorce TA 16,34 16,34 15,31
52.  Malá Skála A JN 16,40 16,40 15,62
53.  Lestkov SM 16,41 16,41 15,99
54.  Úmyslovice NB 16,47 16,47 15,64
55.  Nedašov ZL 16,76 14,82 16,76
56.  Desná A SY 16,77 16,77 16,10
57.  Lanšperk UO 16,79 16,31 16,79
58.  Nesvačilka BO 16,80 16,80 16,52
59.  Mistřín HO 16,81 14,49 16,81
60.  Rokytno PA 16,83 16,83 16,18
61.  Štôla B PP 17,10 17,10 16,34
62.  Měrotín OL 17,15 14,75 17,15
63.  Žernovník BK 17,42 17,42 16,04
64.  Bobrovček LM 17,54 17,54 13,67
65.  Prosetín ZR 17,56 17,56 16,69
66.  Stupné PB 17,60 17,60 14,73
67.  Vyšní Lhoty FM 17,62 15,75 17,62
68.  Dolní Marklovice Petrovice KA 17,65 17,08 17,65
69.  Jabloňany BK 17,66 17,22 17,66
70.  Choltice PA 17,86 17,86 17,80
71.  Nižné Ružbachy SL 17,91 14,26 17,91
72.  Čelechovice na Hané PV 17,97 17,60 17,97
73.  Tŕstie PB 17,99 17,99 15,23
74.  Ruskovce BN 18,08 17,82 18,08
75.  Mrákotín CR 18,14 16,51 18,14
76.  Krásná Ves MB 18,30 18,30 16,04
77.  Bezděkov pod Třemšínem PB 18,55 17,78 18,55
78.  Oldřiš SY 18,85 18,85 18,21
79.  Sedlatice JI 18,91 18,91 18,76
80.  Desná B SY 19,08 16,08 19,08
81.  Trenčianske Bohuslavice NM 19,21 19,21 14,49
82.  Kostelec u Heřmanova Městce CR 19,54 19,54 18,85
83.  Velké Karlovice VS 19,66 19,66 19,60
84.  Strachoňovice JI 19,95 19,95 17,59
85.  Belarus ( Bělorusko ) Ješov - 20,81 20,68 20,81
86.  Rosice BO 20,91 20,91 20,12
87.  Ústrašice B TA 22,04 15,14 22,04
88.  Mirošov ZL 22,76 22,76 22,30
89.  Kněžice TR 23,59 23,59 20,82
90.  Lubná SY 24,43 23,96 24,43
91.  Jaronice CB 24,53 24,29 24,53
92.  Městečko Trnávka SY 25,61 24,64 25,61
93.  Moravany PA 26,51 26,51 23,89
94.  Lešná VS 28,44 28,44 28,40
95.  Bukovina BK 28,54 28,15 28,54
96.  Výsonín CR 29,89 29,89 25,84
97.  Hostovlice Sport KH 30,75 29,49 30,75
98.  Kuřim BO 31,67 31,67 30,96
99.  Brandýs nad Orlicí UO 32,23 14,66 32,23
100.  Slepotice PA NP - -
100.  Plumlov PV NP - -
100.  Renmotor Jinolice JC NP - -
100.  Hluboké TR NP 14,17 -
100.  Kejžlice PE NP - -
100.  Bartovice B OV NP - -
100.  Bystřec UO NP - -
100.  Sloup PZ NP - -
100.  Chotěmice TA NP - 15,04
100.  Tuř JC NP - 14,83
100.  Zahnašovice KM NP - -
100.  Svojanov Předměstí SY NP - -
100.  Zbožnov CR NP - -
100.  Bratřejov ZL NP - -
100.  Kamenice nad Lipou PE NP - -
100.  Vrbice B KA NP - -
100.  Široký Důl SY NP - -
100.  Perálec CR NP - -
100.  Kozmice A OP NP 16,31 17,32
100.  Bijacovce LE NP - -
100.  Štôla B PP NP - -
100.  Bašnice JC NP - -
100.  Daměnice BN NP 18,98 18,86
100.  Heřmanice LI NP - -
100.  Olešnice OL NP - -
100.  Pavlice TT NP - -
100.  Netín Cirkus ZR NP - -
100.  Spišská Sobota B PP NP - -
100.  Dohňany PU NP - -
100.  Benešov u Semil SM NP 27,33 26,80
100.  Hartmanice A SY NP - 17,81
100.  Jeníkovice HK NP - -
100.  Trnava TR NP - -
100.  Zbora B PU NP - -
100.  Malá Bytča BY NP NP 15,04
100.  Svinov B OV NP - -
100.  Čeperka P PA NP - -
100.  Kvasiny Škoda auto RK NP - -
100.  Dolní Přím HK NP - -
100.  Stará Říše JI NP - -
100.  Libuň JC NP - -
100.  Poprad PP NP - -
100.  Reľov KK NP - -
100.  Kozmice B OP NP - -

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Sychotín BK 18,00 17,49 18,00
2.  Pravčice KM 18,39 17,79 18,39
3.  Dvorce TA 18,40 18,40 17,41
4.  Malá Skála B JN 18,94 18,94 18,75
5.  Krásná Ves MB 19,31 18,84 19,31
6.  Turčianske Teplice TR 19,47 19,47 19,32
7.  Nevcehle JI 19,90 19,48 19,90
8.  Benešov u Semil SM 20,25 20,25 19,52
9.  Desná SY 20,38 18,74 20,38
10.  Polička SY 20,60 20,60 19,58
11.  Oldřiš SY 21,04 21,04 20,22
12.  Bohuňov SY 21,06 21,06 20,68
13.  Radonín TR 21,12 18,96 21,12
14.  Dežerice BN 21,29 21,24 19,29
15.  Hrobice PA 21,31 21,31 18,42
16.  Rosice BO 21,58 21,58 19,92
17.  Oprechtice FM 21,65 21,65 17,21
18.  Bartovice B OV 22,02 22,02 17,41
19.  Ústrašice TA 22,14 22,14 21,32
20.  Bartovice A OV 22,66 22,66 17,18
21.  Bratřejov ZL 22,83 22,83 20,27
22.  Lešná VS 23,05 22,16 23,05
23.  Letohrad - Orlice Letohrad UO 23,63 23,63 17,39
24.  Vitiněves JC 25,86 25,86 18,21
25.  Haňovice OL 26,79 20,80 26,79
26.  Jablonec nad Jizerou SM 27,13 26,31 27,13
27.  Olešnice OL 27,39 25,61 27,39
28.  Kamenice nad Lipou PE 32,41 32,41 31,25
29.  Sloup PZ 46,86 46,86 46,11
30.  Libuň JC NP - -
30.  Zahnašovice KM NP - -
30.  Kunětice PA NP - -
30.  Daměnice B BN NP - -
30.  Daměnice A BN NP - -
30.  Lubná SY NP - -
30.  Spišská Sobota PP NP - -
30.  Kozmice OP NP - -

Muži >35 let kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Svinov OV 15,57 15,30 15,57
2.  Babice VS 15,86 15,60 15,86
3.  Líchovy PB 16,47 16,47 15,97
4.  Renmotor Jinolice JC 16,80 16,80 14,46
5.  Oprechtice FM 17,22 17,22 16,57
6.  Hartmanice SY 18,19 18,19 16,10
7.  Oldřiš SY 19,97 18,30 19,97
8.  Telecí SY 21,97 21,97 17,15
9.  Louky ZL 42,43 42,43 19,74
10.  Bartovice OV NP - -
10.  Jirkov JN NP - -
10.  Velké Karlovice VS NP 17,76 -
10.  Dolní Kounice BO NP - -

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Bezděkov pod Třemšínem PB13,6613,7113,712016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Pavlice TT13,5813,8513,852019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Míchov BK13,8713,3413,872019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Mladoňovice TR13,7113,9113,912017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Trnava TR13,9313,9813,982017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Mladoňovice TR14,0013,7414,002018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Lavičky ZR14,0313,8714,032018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Letohrad - Kunčice CUO13,9514,0714,072016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Čikov TR13,4514,0814,082017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Babice VS13,9914,0814,082018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Hodějice VY13,9214,1014,102019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Mladoňovice TR14,1113,3214,112019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Lhotky Sport ZR13,4814,1314,132015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Radostín nad Oslavou ZR13,6614,1414,142018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Renmotor Jinolice JC13,7814,1414,142019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Lavičky ZR14,1514,1414,152014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Vrbice  AKA14,0214,1714,172015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Pavlice ATT14,1714,1814,182017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Stupné PB14,1813,8214,182017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Bílý Potok JE14,2414,1914,242018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Novosedly ST14,2214,2514,252018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Bezděkov pod Třemšínem PB13,8914,2814,282018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Plumlov PV14,3114,2814,312016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Únětice 1911 APJ14,0714,3214,322018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Letohrad - Kunčice BUO14,3214,3014,322019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Tatobity SM14,3314,1114,332019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Vrbice AKA14,0414,3414,342017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Trnava TR14,3514,0414,352018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Janovice BR14,3713,8014,372019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Zbora APU14,4013,9614,402013/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Hrobice Explosia PA16,0416,0416,042018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Radíkov PR16,6016,5916,602017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Letohrad - Orlice UO16,4816,7616,762019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Nedašova Lhota ZL16,8316,3416,832017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Černovice BK16,7316,8416,842017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Bartovice A OV16,6816,8516,852012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Nedašova Lhota ZL17,0916,6817,092019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Sychotín B BK17,1016,6517,102016/10/29 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Krasice PV17,1115,9317,112019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Ihrište PU17,1516,7717,152018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Nedvězí SY17,1617,1617,162019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Chotěmice TA17,1317,1717,172018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Skrochovice OP16,4517,2017,202018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Černovice BK17,2716,9617,272018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Radíkov PR17,2717,0017,272018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Renmotor Jinolice JC17,3216,8417,322019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Zahnašovice KM16,6717,4117,412014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
18. Krásná Ves MB17,4217,0717,422015/10/24 FS útok,sklopka 2xB úzké
19. Pravčice KM16,2117,4317,432012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
20. Pravčice KM17,4417,4117,442014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
21. Vitiněves JC16,3117,4717,472012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
22. Malá Skála B JN16,0917,5217,522017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
23. Hostašovice NJ17,6017,4017,602014/10/25 FS útok,sklopka 2xB úzké
24. Sychotín BK17,6316,9417,632018/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
25. Špičky PR17,1517,6317,632017/10/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
26. Jindřichovice JI17,5817,6517,652012/10/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
27. - Biacovce -17,6716,5217,672019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
28. Chotíkov PS17,6817,0517,682019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
29. Hrobice PA17,7117,2417,712019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
30. Dětkovice PV15,4917,7317,732019/10/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času



Muži

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Jiří Kočař  14,33 18 24.10.2013 18:57
 Josef Navrátil  14,48 17 22.10.2013 20:47
 Jan Zahradník  14,51 14 21.10.2013 20:58
 Daniel Vacek  14,52 13 18.10.2013 18:54
 Filip Krampla  14,23 8 20.10.2013 18:51
 Adam Vavra  14,21 6 23.10.2013 14:24
 peter  13,10 0 18.10.2013 18:30
 Jozef  13,13 0 24.10.2013 21:39
 Bohuš Dzugas  13,15 0 24.10.2013 21:27
 Martin Bretschneider  13,53 0 24.10.2013 22:03
 Tomáš Džadoň  13,78 0 24.10.2013 21:37
 petr boxan  13,80 0 20.10.2013 12:33
 Michal Salvet  13,82 0 23.10.2013 16:11
 Jaromír Rosůlek  13,85 0 25.10.2013 19:35
 Patrik Baláž  13,86 0 22.10.2013 18:55
 Martas Velké Hoštice Nevřela  13,89 0 21.10.2013 21:39
 Martin Běhounek  13,99 0 21.10.2013 12:51
 Miroslav Sokol  14,07 0 18.10.2013 18:24
 Honza Adamec  14,10 0 22.10.2013 19:17
 Rosťa Neuwirth  14,65 0 22.10.2013 07:21
 Jan Kainráth  15,10 0 18.10.2013 18:28


Ženy

Tipoval .. bude dosažen čas BodyAkceZamluveno
 Jozef  16,25 0 24.10.2013 23:17
 Martin Bretschneider  16,28 0 24.10.2013 22:03
 Bohuš Dzugas  16,35 0 24.10.2013 21:27
 Jaromír Rosůlek  16,45 0 25.10.2013 19:36
 Jiří Kočař  16,46 0 24.10.2013 22:45
 petr boxan  16,50 0 20.10.2013 12:35
 Daniel Vacek  16,68 0 18.10.2013 18:54
 Tomáš Džadoň  16,78 0 24.10.2013 21:39
 Jan Zahradník  16,80 0 21.10.2013 20:59
 Patrik Baláž  16,86 0 22.10.2013 18:56
 Martas Velké Hoštice Nevřela  16,88 0 21.10.2013 21:40
 Honza Adamec  16,90 0 22.10.2013 19:17
 Josef Navrátil  16,93 0 22.10.2013 20:48
 Martin Běhounek  16,98 0 21.10.2013 12:51
 Jan Kainráth  17,10 0 18.10.2013 18:29
 Filip Krampla  17,18 0 20.10.2013 18:51
 Rosťa Neuwirth  17,20 0 22.10.2013 07:27

Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2012/10/27 Široký Důl, O putovní pohár VŘSR-memoriál V.I.Lenina
-
2013/05/04 Široký Důl, hasičské hřiště, Požární útok dle pravidel Okresní ligy Svitavska
-
2013/10/26 Široký Důl, O putovní pohár V Ř SR-memoriál V.I.Lenina
-
2014/05/03 Široký Důl, O pohár starosty obce
-
2014/10/25 Široký Důl, areál Flídr s.r.o, O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2014
-
2015/05/09 Široký Důl, Hasičské hřiště, O putovní pohár starosty obce Široký Důl
-
2015/10/24 Široký Důl, O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2015
-
2016/04/30 Hasičský areál Široký Důl, XVII. ročník soutěže O putovní pohár starosty obce
-
2016/04/30 Hasičské hřiště v Širokém Dole, O putovní pohár starosty obce Široký Důl
-
2016/10/29 areál firmy Flídr s.r.o, O putovní pohár VŘSR - Memoriál V.I.Lenina 2016
-
2017/04/30 Hasičské hřiště Široký Důl, O putovní pohár starosty obce Široký Důl
-
2017/10/28 Areál firmy Flídr s.r.o, Soutěž o putovní pohár VŘSR 2017 Široký Důl
-
2018/05/12 Široký Důl, O putovní pohár starosty obce Široký Důl
-
2018/10/27 Areál Flídr s.r.o Široký Důl, Soutěž o putovní pohár VŘSR 2018
-
2019/05/11 Hasičské hřiště SDH Široký Důl, XX. ročník soutěže
OLSY
2019/10/26 Areál firmy Flídr Široký Důl, XXI. ročník soutěže
-
2020/05/09 Hříště, O pohár starosty obce
OLSY
Kdy Kde Liga


Komentáře