Atletický stadion Třebíč 2016 - Český pohár REBEL 2016

Liga: Český pohár Velkopopovického Kozla
Stránky pořadatele:  https://www.facebook.com/events/912037625570124/
Kdy: 07. 05. 2016 07:45
Kontakt:   František Peštál
Telefon:  +420603814302
Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
Zadal: František Peštál


Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Oznice Klvaňa Daniel VS 16,01 18,04 16,01
2.  Pardubice Paulíček Jakub PA 16,12 16,12 NP
3.  Mezholezy (dříve okres Domažlice) Netrval Milan DO 16,25 16,25 NP
4.  Brloh Klenka Vojtěch CK 16,41 NP 16,41
4.  Kvasiny Kroupa Lukáš RK 16,41 18,00 16,41
6.  Pardubice Flach Lukáš PA 16,51 16,78 16,51
7.  Francova Lhota Chmela Radek VS 16,56 16,56 NP
8.  Budíkovice Peštál Marek TR 16,69 17,11 16,69
9.  Široký Důl Paulíček Stanislav SY 16,75 27,65 16,75
10.  Jihlava Stuchlík Martin JI 16,78 16,93 16,78
11.  Závišice Kahánek Ondra NJ 16,85 17,01 16,85
12.  Praha Filip Vladislav AB 16,97 NP 16,97
13.  Polabiny Krupka Michal PA 17,01 17,01 NP
14.  Oznice Bartoň Adam VS 17,02 20,27 17,02
15.  Široký Důl Flídr Karel SY 17,23 21,97 17,23
16.  Valašské Meziříčí Korábečný Petr VS 17,31 17,31 NP
17.  Jindřichov Biskup Jan PR 17,36 17,36 NP
18.  Běloves Kligl Patrik NA 17,48 17,71 17,48
19.  Jaroměřice nad Rokytnou Nechvátal Radek TR 17,50 17,50 17,68
19.  Stolín Vondra Jakub NA 17,50 18,32 17,50
21.  Michálkovice Arvai Miroslav OV 17,60 17,73 17,60
22.  Kamenec u Poličky Teplý Jan SY 17,61 17,86 17,61
23.  Valašské Meziříčí Skalka Tomáš VS 17,75 NP 17,75
24.  Mírová Váňa Marek KV 17,76 18,09 17,76
25.  Jihlava Hons Lukáš JI 17,77 17,77 NP
26.  Jihlava Fila Vojtěch JI 17,87 17,87 NP
27.  Mistřín Marada Vojtěch HO 17,88 17,88 NP
28.  Bílá Třemešná Fiala Vojtěch TU 17,89 17,89 19,44
29.  Frýdek Krpec Josef FM 18,01 19,16 18,01
30.  Frýdek Žurovec Tomáš FM 18,03 18,03 18,11
31.  Mistřín Vašulka Michal HO 18,04 18,04 NP
32.  Tuř Gierlowski Michal JC 18,08 NP 18,08
33.  Litovany Juřena Tomáš TR 18,10 18,27 18,10
34.  Stolín Paťha Martin NA 18,14 18,43 18,14
35.  Veselý Žďár Prášek Matěj HB 18,19 18,19 NP
36.  Mezholezy (dříve okres Domažlice) Dopirák David DO 18,25 18,25 NP
37.  Chebzí Žižka Patrik JE 18,34 18,34 NP
38.  Mistřín Marada Petr HO 18,42 18,42 NP
39.  Frýdek Alexovič Richard FM 18,46 18,46 NP
40.  Lavičky Mejzlík Jan ZR 18,47 18,66 18,47
41.  Mistřín Šalša Evžen HO 18,54 18,54 32,93
42.  Jihlava Ryšavý Vilém JI 18,55 NP 18,55
43.  Kuřim Přikryl Jiří BO 18,70 18,70 NP
44.  Bílá Třemešná Mareček Miroslav TU 18,84 24,09 18,84
45.  Petrovice Caha Martin BK 18,90 19,99 18,90
46.  Lhotky Křehlík Luboš ZR 18,96 18,96 NP
47.  Starý Bohumín Pacal Filip KA 19,00 19,00 NP
48.  Štítné Urban Petr PE 19,03 20,05 19,03
49.  Skalice Grygar Jan FM 19,04 NP 19,04
50.  Mistřín Horák Jakub HO 19,18 21,98 19,18
51.  Železná Ruda Mašek Dominik KT 19,35 19,35 23,32
52.  Turčianske Teplice Bujna Richard TR 19,36 19,36 20,26
53.  Lavičky Kuřátko Petr ZR 19,43 22,55 19,43
54.  Kochánov Sojka Marek BN 19,68 19,68 NP
55.  Senetářov Šebela Tomáš BK 19,72 19,72 26,04
56.  Jihlava Slezák Jakub JI 19,86 25,96 19,86
57.  Lhotky Kaman Martin ZR 20,01 20,01 27,67
58.  Jihlava Traxler Pavel JI 20,08 NP 20,08
59.  Česká Bělá Zadina Vladimír HB 20,31 26,45 20,31
60.  Dukovany Vrbka Jan TR 20,50 20,61 20,50
61.  Česká Bělá Semerád Michal HB 20,81 23,50 20,81
62.  Jaroměřice nad Rokytnou Lancz Martin TR 20,86 28,51 20,86
63.  Benetice Kachyňa Petr TR 21,45 21,45 NP
64.  Horní Slavkov Vašíček Richard SO 23,00 23,00 24,65
65.  Bozkov Kafka Tomáš SM 23,17 29,06 23,17
66.  Benetice Přinosil Petr TR 24,24 24,24 NP
66.  Závišice Melnar David NJ 24,24 NP 24,24
68.  Velká Chyška Eremiáš Jiří PE 27,20 NP 27,20
69.  Rouchovany Soural Michal TR 27,64 28,40 27,64
70.  Město Havířov Hudec Lukáš KA NP 999,00 NP
70.  Mistřín Vašulka Petr HO NP NP NP
70.  Široký Důl Uher Jan SY NP NP NP
70.  Bořitov Páral Filip BK NP NP NP
70.  Ostrov u Macochy Vymazal Jiří BK NP NP NP
70.  Petrovice Jeřábek Jakub BK NP NP NP
70.  Kuřim Fryč Tomáš BO NP NP NP
70.  Petrovice Kováč Petr BK NP NP NP
70.  Lavičky Chalupa Dominik ZR NP 999,00 NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel PS jednotlivec 100 m překážek

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Poniklá Jiroušová Šárka SM 17,13 17,13 19,13
2.  Horní Lideč Chovancová Petra VS 17,31 17,37 17,31
2.  Chválenice Hirmerová Lucie PJ 17,31 17,44 17,31
4.  Karviná Witoszová Karolína KA 17,41 17,71 17,41
5.  Štěnovický Borek Marešová Monika PJ 17,49 17,79 17,49
6.  Velichovky Šubrtová Barbora NA 17,51 17,51 22,90
7.  Oznice Klvaňová Dominika VS 17,86 17,86 NP
8.  Písková Lhota Pohanková Lucie NB 17,93 17,93 NP
9.  Krmelín Ručková Dominika FM 18,08 18,44 18,08
10.  Horní Cerekev Bartošková Kamila PE 18,17 18,17 18,52
11.  Chválenice Caltová Dominika PJ 18,21 18,21 23,77
12.  Martinice Vanclová Michaela KM 18,27 19,49 18,27
12.  Staré Město Škultetyová Nikola FM 18,27 18,93 18,27
14.  Slatiny Jebavá Šárka JC 18,40 23,28 18,40
15.  Petrovice Vašíčková Leona BK 18,42 NP 18,42
16.  Chválenice Jůzková Martina PJ 18,44 18,85 18,44
17.  Těpeře Masná Anežka JN 18,59 18,59 NP
18.  Roprachtice Lukešová Eliška SM 18,60 18,60 NP
19.  Dolní Měcholupy Mikulková Denisa AB 18,76 NP 18,76
20.  Petrovice Kloudová Kateřina BK 18,92 18,92 19,40
21.  Štěpánovice Hrouzková Andrea KT 18,97 18,97 NP
22.  Moravský Beroun Červinková Sandra BR 19,12 19,12 22,51
23.  Slatiny Rejmanová Pavlína JC 19,18 19,66 19,18
24.  Písková Lhota Friedlová Eliška NB 19,19 19,19 22,75
25.  Petrovice Vrtalová Marcela BK 19,30 NP 19,30
26.  Frýdek Pětrošová Nikol FM 19,32 19,32 19,55
27.  Dolní Čermná Lešikarová Markéta UO 19,34 22,41 19,34
28.  Michálkovice Bezručová Klára OV 19,37 NP 19,37
29.  Dolní Čermná Marková Markéta UO 19,39 NP 19,39
30.  Slatiny Jebavá Markéta JC 19,63 19,63 23,26
31.  Dolní Měcholupy Růžičková Tereza AB 19,67 19,67 20,90
32.  Skalice Škultetyová Andrea FM 19,68 19,68 20,52
33.  Písková Lhota Nezbedová Magda NB 19,73 NP 19,73
33.  Česká Bělá Dipoldová Jana HB 19,73 NP 19,73
35.  Mosty Kijonková Petra KA 20,03 20,03 20,14
36.  Dolní Měcholupy Růžičková Milada AB 20,08 20,76 20,08
37.  Ostrov u Macochy Štaffová Tereza BK 20,13 20,31 20,13
38.  Rudíkov Mejzlíková Blanka TR 20,37 20,37 26,10
39.  Nová Ves u Světlé Krupauerová Lucie HB 20,57 20,57 21,09
40.  Ostrov u Macochy Nejezchlebová Iva BK 20,87 23,41 20,87
41.  Petrovice Vyskočilová Monika BK 20,96 21,55 20,96
42.  Poniklá Pušová Renáta SM 20,97 20,97 22,05
43.  Věšín Hrušová Simona PB 21,05 21,05 36,63
44.  Česká Bělá Léblová Lucie HB 21,27 27,93 21,27
45.  Bozkov Bušková Karolína SM 21,37 21,37 22,18
46.  Starý Lískovec Sport Jiříkovská Vanda BM 21,43 21,43 22,64
47.  Písková Lhota Nezbedová Marie NB 21,50 21,50 21,80
48.  Písková Lhota Pavlová Tereza NB 21,62 22,09 21,62
49.  Slatiny Červená Martina JC 21,64 21,67 21,64
50.  Moravský Beroun Pavlicová Jana BR 21,74 26,02 21,74
51.  Stařeč Maštalířová Sabina TR 21,77 21,77 24,12
52.  Slatiny Boukalová Adéla JC 21,82 21,82 21,90
53.  Skalice Onderková Lucie FM 21,86 26,75 21,86
54.  Poniklá Zevelová Michaela SM 21,87 22,36 21,87
55.  Rouchovany Forétarová Lucie TR 22,06 22,76 22,06
56.  Písková Lhota Punčochářová Markéta NB 22,71 27,53 22,71
57.  Březová Hoffmannová Denisa LI 22,81 23,09 22,81
58.  Šošůvka Pernicová Petra BK 22,83 22,83 25,22
59.  Veselý Žďár Korejtková Jana HB 22,85 22,85 23,18
60.  Slatiny Bílková Nikola JC 23,01 23,01 25,93
61.  Jaroměřice nad Rokytnou Petrželová Hana TR 23,02 23,44 23,02
62.  Šebkovice Zikmundová Aneta TR 23,34 23,67 23,34
63.  Jaroměřice nad Rokytnou Krotká Eliška TR 24,09 27,93 24,09
64.  Česká Bělá Dipoldová Kateřina HB 35,27 35,27 NP
65.  Leština Kovaříková Dominika SU 44,13 44,13 NP
66.  Topolany Brunclíková Monika VY NP NP NP
66.  Dolní Měcholupy Kmůchová Petra AB NP NP NP
66.  Líšnice Zmetáková Sára CB NP NP NP

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2009/07/03 Třebíč, štafeta dvojic, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2009/07/03 Třebíč, štafeta 4x60 m, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2009/07/03 Třebíč, útok, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2009/07/04 Třebíč, štafeta CTIF, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2009/07/04 Třebíč, útok CTIF, Mistrovství republiky hry Plamen
MČR
2015/08/22 Třebíč, MČR ve vyprošťování - Třinec 2015
-
2016/05/07 Atletický stadion Třebíč, Český pohár REBEL 2016
ČP
Kdy Kde Liga


Komentáře