Úněšov, Dílny statek Úněšov 2019 - Ledové útoky

Liga: Fire Sport
Stránky pořadatele: 
Kdy: 26. 01. 2019 11:00
Kontakt:   Sak Josef
Telefon:  604575141
Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
Zadal: Josef

Výsledky soutěže


Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Novosedly ST 16,54 15,70 16,54
2.  Vranovice PEKLO PB 17,09 17,09 16,83
3.  Mělník BLATA ME 17,29 17,29 16,99
4.  Křížkový Újezdec PH 17,90 17,90 15,75
5.  Horní Metelsko PANTEŘI DO 18,01 17,46 18,01
6.  Nebílovy PJ 19,38 19,38 19,00
7.  Štítary A DO 19,42 18,62 19,42
8.  Zahorčice KT 19,79 17,87 19,79
9.  Stýskaly PS 21,14 20,68 21,14
10.  Doubravka PM 21,34 19,04 21,34
11.  Kdyně DO 21,50 20,95 21,50
12.  Vidice DO 21,76 21,50 21,76
13.  Hostivice PZ 22,07 21,64 22,07
14.  Křištín KT 22,56 21,45 22,56
15.  Štítary B DO 23,26 23,26 22,36
16.  Mochtín KT 24,33 23,45 24,33
17.  Kamenný Újezd RO 24,50 24,31 24,50
18.  Čelákovy PJ 24,59 24,59 23,28
19.  Křelovice PS 24,93 23,72 24,93
20.  Úněšov PS 26,85 26,40 26,85
21.  Horní Měcholupy A AB 30,07 30,07 17,55
22.  Nevřeň PS 30,68 30,68 29,15
23.  Brodeslavy PS 31,16 20,60 31,16
24.  Obora PS 31,58 27,70 31,58
25.  Drahkov PJ 32,21 29,53 32,21
26.  Svaté Pole PB 36,10 17,47 36,10
27.  Mirošov B RO NP NP NP
27.  Zahorčice ST NP NP NP
27.  Příšov PS NP NP NP
27.  Chrást PS NP NP NP
27.  Mirošov A RO NP NP NP

Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké

Poř.Tým a jméno Okr. Výs.čas12Media
1.  Úněšov PS 22,93 22,93 20,61
2.  Mirošov RO 34,46 30,44 34,46
3.  Vidice DO 34,50 34,50 34,33
4.  Horšovský Týn DO 39,04 39,04 27,87
5.  Štítary DO 39,29 39,25 39,29
6.  Doubravka PM 69,16 27,49 69,16

Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky:


Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky na soutěži


MUŽI TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1.  Zahorčice ST15,7515,4815,752018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
2.  Mělník ME16,5316,2916,532018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
3.  Novosedly ST15,7016,5416,542019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
4.  Štítary ADO14,9716,6116,612018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
5.  Vranovice PEKLOPB17,0916,8317,092019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
6.  Štítary ADO17,2117,0517,212017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
7.  Mělník BLATAME17,2916,9917,292019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
8.  Brodeslavy PS17,5316,8917,532018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
9.  Chotíkov PS17,6017,6017,602017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
10.  Vranovice PekloPB17,6117,6617,662017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
11.  Mirošov RO17,6817,0017,682018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
12.  Křížkový Újezdec PH17,9015,7517,902019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
13.  Zahorčice KT17,8817,9517,952018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
14.  Horní Metelsko PANTEŘIDO17,4618,0118,012019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
15.  Chotíkov PS18,4717,3218,472018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
16.  Čelákovy PJ18,7817,5518,782018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
17.  Chlum PJ18,4118,9018,902018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
18.  Nebílovy PJ19,3819,0019,382019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
19.  Štítary ADO18,6219,4219,422019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
20.  Neznašovy KT19,7719,2719,772017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
21.  Zahorčice KT17,8719,7919,792019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
22.  Příšov PS20,1219,3820,122017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
23.  Nebílovy PJ20,0720,9020,902018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
24.  Štítary BDO20,9219,5220,922018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
25.  Hostivice PZ21,4021,1121,112017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
26.  Stýskaly PS20,6821,1421,142019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
27.  Zahorčice KT21,1919,8421,192017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
28.  Mirošov RO21,2219,5021,222017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
29.  Úněšov PS21,1621,2921,292017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
30.  Doubravka PM19,0421,3421,342019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Ženy TOP 10

Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla
1. Úněšov PS20,0420,5720,572018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
2. Štítary DO20,3221,3821,382018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
3. Chlum PJ21,4521,6521,652018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
4. Rožmitál pod Třemšínem PB22,8222,7722,822018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
5. Úněšov PS22,9320,6122,932019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
6. Úněšov Pepařky PS24,0924,7824,782017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
7. Nové Dvory LT21,7725,4825,482017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
8. Bolevec PM26,2425,0926,242017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
9. Mělník Blata ME28,9825,2028,982017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
10. Horšovský Týn DO29,2029,2029,202017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
11. Štítary DO29,2621,0029,262017/01/28 FS útok,sklopka 2xB úzké
12. Mirošov RO30,4434,4634,462019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
13. Vidice DO34,5034,3334,502019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
14. Mělník ME37,8437,7137,842018/01/27 FS útok,sklopka 2xB úzké
15. Horšovský Týn DO39,0427,8739,042019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
16. Štítary DO39,2539,2939,292019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
17. Doubravka PM27,4969,1669,162019/01/26 FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. Tým a jméno Okres 1 2 Výs. čas Kdy Pravidla


Tip nejlepšího času


Videa a fotografie týmu


Videa a fotografie soutěže


Soutěže pořadatele

Kdy Kde Liga
2017/01/28 Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útoky
-
2018/01/27 Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útoky
-
2019/01/26 Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útoky
-
2020/01/25 Úněšov, Dílny statek Úněšov, Ledové útoky
FSCR
Kdy Kde Liga


Komentáře