Liga: | PLAMEN okres Klatovy |
Stránky pořadatele: | |
Kdy: | 01. 01. 2009 00:00 |
Kontakt: | Dlesk |
Telefon: | |
Okres: | Klatovy |
Kraj: | Plzeňský |
Zadal: | Honza Adamec |
Výsledky soutěže
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen ZPV
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Malechov | KT | 23,01 | 23,01 | - | |
2. | Horažďovice | KT | 23,22 | 23,22 | - | |
3. | Malý Bor | KT | 26,03 | 26,03 | - | |
4. | Klenová | KT | 29,56 | 29,56 | - | |
5. | Chudenín | KT | 30,09 | 30,09 | - | |
6. | Sušice I | KT | 30,50 | 30,50 | - | |
7. | Malechov B | KT | 30,52 | 30,52 | - | |
8. | Křištín | KT | 31,22 | 31,22 | - | |
9. | Červené Poříčí | KT | 31,33 | 31,33 | - | |
10. | Strážov | KT | 32,07 | 32,07 | - | |
11. | Číhaň | KT | 32,39 | 32,39 | - | |
12. | Točník | KT | 32,46 | 32,46 | - | |
13. | Pačejov | KT | 32,53 | 32,53 | - | |
14. | Pačejov B | KT | 33,46 | 33,46 | - | |
15. | Dlažov | KT | 34,55 | 34,55 | - | |
16. | Žihobce | KT | 34,56 | 34,56 | - | |
17. | Rabí | KT | 35,26 | 35,26 | - | |
18. | Velenovy | KT | 35,57 | 35,57 | - | |
19. | Předslav | KT | 36,00 | 36,00 | - | |
20. | Bystřice nad Úhlavou | KT | 36,56 | 36,56 | - | |
21. | Číhaň B | KT | 37,55 | 37,55 | - | |
22. | Nýrsko | KT | 38,11 | 38,11 | - | |
23. | Žihobce B | KT | 38,26 | 38,26 | - | |
24. | Plánice | KT | 42,26 | 42,26 | - | |
25. | Sušice I B | KT | 44,06 | 44,06 | - | |
26. | Strašín | KT | 44,12 | 44,12 | - | |
27. | Tužice | KT | 44,45 | 44,45 | - | |
28. | Dlažov B | KT | 47,04 | 47,04 | - | |
29. | Srní | KT | 47,06 | 47,06 | - | |
30. | Luby | KT | 47,14 | 47,14 | - | |
31. | Velké Hydčice | KT | 48,06 | 48,06 | - | |
32. | Štěpánovice | KT | 49,41 | 49,41 | - | |
33. | Klatovy I | KT | 50,09 | 50,09 | - | |
34. | Hrádek | KT | 50,19 | 50,19 | - | |
35. | Sobětice | KT | 50,32 | 50,32 | - | |
36. | Malá Víska | KT | 50,43 | 50,43 | - | |
37. | Dešenice | KT | 52,23 | 52,23 | - | |
38. | Strážov B | KT | 52,47 | 52,47 | - | |
39. | Bystřice nad Úhlavou B | KT | 53,44 | 53,44 | - | |
40. | Týnec u Klatov | KT | 54,40 | 54,40 | - | |
41. | Štěpánovice B | KT | 57,30 | 57,30 | - | |
42. | Budětice | KT | 57,31 | 57,31 | - | |
43. | Zavlekov | KT | 58,32 | 58,32 | - | |
44. | Horažďovice B | KT | 59,40 | - | - | |
45. | Železná Ruda B | KT | 64,45 | 64,45 | - | |
46. | Lomec | KT | 64,58 | 64,58 | - | |
47. | Čachrov | KT | 65,48 | 65,48 | - | |
48. | Železná Ruda | KT | 71,33 | 71,33 | - | |
49. | Borovy | KT | 80,11 | 80,11 | - | |
50. | Čachrov B | KT | 86,05 | 86,05 | - | |
51. | Dolany | KT | 89,54 | 89,54 | - | |
52. | Běšiny | KT | 199,99 | - | - | |
52. | Červené Poříčí B | KT | 199,99 | - | - | |
52. | Hrádek B | KT | 199,99 | - | - | |
52. | Velenovy B | KT | 199,99 | - | - |
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen 4x60 m
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen útok
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen CTIF štafeta
Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Malechov | KT | 91,59 | 91,59 | 96,84 | |
2. | Sušice I | KT | 94,19 | 122,38 | 94,19 | |
3. | Strážov | KT | 95,38 | 95,38 | 96,78 | |
4. | Malý Bor | KT | 95,62 | 95,62 | 96,60 | |
5. | Chudenín | KT | 95,86 | 95,86 | 95,86 | |
6. | Klenová | KT | 97,44 | 98,88 | 97,44 | |
7. | Bystřice nad Úhlavou | KT | 98,25 | 98,25 | - | |
8. | Horažďovice B | KT | 99,27 | - | - | |
9. | Horažďovice | KT | 100,86 | 100,86 | 99,27 | |
10. | Pačejov | KT | 101,72 | 101,72 | 105,69 | |
11. | Točník | KT | 102,12 | 102,12 | 106,41 | |
12. | Číhaň | KT | 103,72 | 103,72 | - | |
13. | Dlažov | KT | 104,60 | 104,60 | 136,59 | |
14. | Tužice | KT | 105,37 | 105,37 | - | |
15. | Nýrsko | KT | 106,36 | 112,40 | 106,36 | |
16. | Plánice | KT | 107,32 | 107,32 | 112,40 | |
17. | Rabí | KT | 108,62 | 108,62 | 113,63 | |
18. | Velké Hydčice | KT | 110,84 | 124,40 | 110,84 | |
19. | Velenovy | KT | 111,00 | 111,00 | 114,56 | |
20. | Křištín | KT | 111,92 | 111,92 | 114,70 | |
21. | Malá Víska | KT | 113,28 | 113,28 | 132,81 | |
22. | Klatovy I | KT | 113,34 | 114,75 | 113,34 | |
23. | Číhaň B | KT | 113,94 | 113,94 | 131,13 | |
24. | Malechov B | KT | 114,32 | 114,32 | 120,75 | |
25. | Strážov B | KT | 114,55 | 114,55 | 114,55 | |
26. | Strašín | KT | 114,56 | 114,56 | 128,10 | |
27. | Sobětice | KT | 115,12 | 115,12 | 120,46 | |
28. | Sušice I B | KT | 115,56 | 115,56 | 129,96 | |
29. | Dlažov B | KT | 115,59 | 115,59 | 120,53 | |
30. | Bystřice nad Úhlavou B | KT | 117,41 | 117,41 | 122,72 | |
31. | Žihobce | KT | 117,53 | 117,53 | 123,81 | |
32. | Červené Poříčí | KT | 117,91 | 117,91 | 119,28 | |
33. | Budětice | KT | 118,68 | 126,25 | 118,68 | |
34. | Srní | KT | 119,81 | 119,81 | - | |
35. | Žihobce B | KT | 121,03 | 121,03 | 122,47 | |
36. | Hrádek | KT | 121,59 | 121,59 | - | |
37. | Dolany | KT | 121,65 | 121,65 | - | |
38. | Pačejov B | KT | 121,85 | 121,85 | 142,78 | |
39. | Štěpánovice | KT | 122,69 | 122,69 | - | |
40. | Železná Ruda B | KT | 126,31 | 126,31 | 131,59 | |
41. | Luby | KT | 127,69 | 149,09 | 127,69 | |
42. | Lomec | KT | 128,68 | 128,68 | 140,87 | |
43. | Čachrov | KT | 129,00 | 129,00 | - | |
44. | Dešenice | KT | 130,85 | 130,85 | 130,85 | |
45. | Borovy | KT | 134,00 | 134,00 | - | |
46. | Štěpánovice B | KT | 138,41 | 138,41 | 168,06 | |
47. | Předslav | KT | 148,69 | 148,69 | - | |
48. | Zavlekov | KT | 148,97 | 148,97 | 150,25 | |
49. | Železná Ruda | KT | 152,84 | 152,84 | - | |
50. | Běšiny | KT | 199,99 | - | - | |
50. | Hrádek B | KT | 199,99 | - | - | |
50. | Červené Poříčí B | KT | 199,99 | - | - | |
50. | Velenovy B | KT | 199,99 | - | - | |
50. | Týnec u Klatov | KT | 199,99 | - | - | |
50. | Čachrov B | KT | 199,99 | - | - |
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen štafeta dvojic
Starší žáci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel Plamen kronika
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Starší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Malechov | KT | - | - | 20,07 | 2010/05/15 | Plamen útok |
2. | Klenová | KT | - | - | 21,76 | 2010/05/15 | Plamen útok |
3. | Velenovy | KT | - | - | 21,83 | 2010/05/15 | Plamen útok |
4. | Žihobce | KT | - | - | 21,87 | 2010/05/15 | Plamen útok |
5. | Strážov | KT | 23,50 | 22,41 | 23,50 | 2007/05/12 | Plamen útok |
6. | Číhaň | KT | - | - | 24,60 | 2010/05/15 | Plamen útok |
7. | Točník | KT | - | - | 24,87 | 2006/05/13 | Plamen útok |
8. | Malá Víska | KT | - | - | 25,44 | 2010/05/15 | Plamen útok |
9. | Malechov | KT | - | - | 25,60 | 2008/05/10 | Plamen útok |
10. | Strážov | KT | - | - | 25,66 | 2006/05/13 | Plamen útok |
11. | Nýrsko | KT | - | - | 25,82 | 2007/05/12 | Plamen útok |
12. | Sušice I | KT | - | - | 25,96 | 2010/05/15 | Plamen útok |
13. | Nýrsko | KT | - | - | 26,06 | 2006/05/13 | Plamen útok |
14. | Malechov | KT | - | - | 26,28 | 2006/05/13 | Plamen útok |
15. | Dlažov | KT | - | - | 26,42 | 2010/05/15 | Plamen útok |
16. | Předslav | KT | - | - | 26,50 | 2010/05/15 | Plamen útok |
17. | Strašín | KT | - | - | 26,54 | 2008/05/10 | Plamen útok |
18. | Sušice I | KT | - | - | 26,54 | 2008/05/10 | Plamen útok |
19. | Nalžovy | KT | 26,61 | 25,85 | 26,61 | 2007/05/12 | Plamen útok |
20. | Bystřice nad Úhlavou | KT | - | - | 26,86 | 2010/05/15 | Plamen útok |
21. | Horažďovice | KT | - | - | 26,96 | 2008/05/10 | Plamen útok |
22. | Velenovy | KT | - | - | 27,65 | 2006/05/13 | Plamen útok |
23. | Malý Bor | KT | - | - | 28,07 | 2006/05/13 | Plamen útok |
24. | Malá Víska | KT | - | - | 28,10 | 2008/05/10 | Plamen útok |
25. | Horažďovice | KT | - | - | 28,26 | 2010/05/15 | Plamen útok |
26. | Malý Bor | KT | 28,28 | 28,28 | 28,28 | 2007/05/12 | Plamen útok |
27. | Malý Bor | KT | - | - | 28,35 | 2008/05/10 | Plamen útok |
28. | Velenovy | KT | 28,41 | 28,16 | 28,41 | 2007/05/12 | Plamen útok |
29. | Strážov | KT | 28,88 | 27,14 | 28,88 | 2007/05/12 | Plamen útok |
30. | Točník | KT | - | - | 29,05 | 2008/05/10 | Plamen útok |
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Mladší žáci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bystřice nad Úhlavou | KT | - | - | 21,91 | 2012/05/19 | Plamen útok |
2. | Horažďovice | KT | - | - | 31,24 | 2012/05/19 | Plamen útok |
3. | Štěpánovice | KT | - | - | 33,42 | 2012/05/19 | Plamen útok |
4. | Švihov | KT | - | - | 34,84 | 2012/05/19 | Plamen útok |
5. | Dlažov | KT | - | - | 37,12 | 2012/05/19 | Plamen útok |
6. | Bezděkov | KT | - | - | 46,53 | 2012/05/19 | Plamen útok |
7. | Sušice I | KT | - | - | 63,60 | 2012/05/19 | Plamen útok |
8. | Červené Poříčí | KT | - | - | NP | 2012/05/19 | Plamen útok |
9. | Janovice nad Úhlavou | KT | - | - | NP | 2012/05/19 | Plamen útok |
10. | Běšiny | KT | - | - | NP | 2012/05/19 | Plamen útok |
Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Komentáře